Nukraujavusi „Nets“ pripažino „Magic“ pranašumą (3)

2021.12.19 08:53
Patty Millsas | Scanpix nuotr.

Bruklino „Nets“ (21/9) komanda rungtynes su Orlando „Magic“ (6/25) pasitiko labai nukraujavusi – dėl traumų ir koronaviruso protokolo negalėjo rungtyniauti net 10 krepšininkų.

Steve‘o Nasho auklėtiniai namuose 93:100 (17:26, 27:24, 22:24, 27:26) galiausiai krito prieš oponentus iš Orlando, kurie nutraukė savo septynių iš eilės pralaimėtų rungtynių atkarpą.

Jau susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai turėjo sunkumų puolime, o tuo pasinaudoję svečiai sparčiai tolo (10:19).

Antrajame kėlinyje pirmą kartą rungtynėse skirtumas tarp komandų tapo dviženklis (25:40).

Didžiausias „Magic“ pranašumas buvo fiksuotas trečiajame kėlinyje, kuomet jis siekė 17 taškų (50:67).

Vis dėlto, aikštės šeimininkai ketvirtajame kėlinyje visiškai sugebėjo panaikinti tokį deficitą ir išlygino rezultatą (93:93).

Nepaisant to, per likusias beveik 3 minutes aikštės šeimininkams užpulti taip ir nepavyko. Šie liko su 93 taškais savo sąskaitoje, o „Magic“ krepšininkai rungtynes užbaigė septyniais taškais ir iškovojo pergalę – 93:100.

„Nets“: Patty Millsas 23 (8/10 dvit., 2/14 trit., 1/1 baud.), Davidas Duke‘as Jr. 18 (14 atk. kam.), Blake‘as Griffinas 17 (7 atk. kam.), Camas Thomasas 15 (1/7 trit., 7 atk. kam.), Kessleris Edwardsas 9, Shaquille‘as Harrisonas ir Langstonas Galloway po 4.

„Magic“: Robinas Lopezas 20 (10/22 dvit., 10 atk. kam., 5 kld.), Gary Harrisas 17 (7 atk. kam.), Chuma Okeke 15, Franzas Wagneris 14 (11 atk. kam.), Aleemas Fordas 8, Mychalas Mulderis, BJ Johnsonas ir Hassani Gravettas po 7.