-

Italijoje - E.Dubicko įvartis antrose rungtynėse iš eilės VIDEO

2021.12.18 19:10
Edgaras Dubickas | Organizatorių nuotr.

Italijos „Serie C“ lygoje šeštadienį dar vieną įvartį pelnė Edgaras Dubickas. Puolėjas pasižymėjo antrose rungtynėse iš eilės, o bendrai tai jam jau šeštasis įvartis šį sezoną.

„Piacenza“ klubo puolėjas prieš „Seregno“ klubą žaidė visą mačą. Lietuviui įvartį įmušti pavyko 59 minutę, o po jo „Piacenza“ ilgą laiką pirmavo 1:0, bet penktą pridėto laiko minutę įsimušė į savus vartus ir rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 1:1.

„Piacenza“ po šių lygiųjų su 22 taškais lieka dvyliktoje vietoje ir vis dar tašku atsilieka nuo vienoje pozicijoje aukščiau esančiu „Seregno“ klubo.