Tinklalaidėje „padkaStas“ – itin atviras ir seniai negirdėtas L.Spalvis: „Kinai siūlė 4,5 mln.“ (3)

2021.12.17 23:24
Tinklalaidėje „padkaStas“ – itin atviras ir seniai negirdėtas L.Spalvis | Organizatorių nuotr.

Tinklalaidėje „padkaStas“ – itin atviras ir seniai negirdėtas L.Spalvis | Organizatorių nuotr.

 Lapkričio pradžioje Lietuvos futbolo padangėje pasirodžiusi tinklalaidė „padkaStas“ lietuviško futbolo gerbėjams jau pristatė penkis apžvalginius ir informatyvius epizodus, o tarpsezoniu savo klausytojams ir žiūrovams parengė naujieną.

Pasibaigus lietuviško futbolo sezonui tinklalaidė pasirodys „padkaStas kalbina“ formatu, o tinklalaidėse lankysis gerai Lietuvos futbole žinomi asmenys.

Pirmojo „padkaStas kalbina“ epizodo svečiu tapo Lietuvos žiniasklaidoje ilgą laiką negirdėtas ir dėl sudėtingų traumų ilgai nerungtyniaujantis Lukas Spalvis.

Tinklalaidės vedėjai Lukas Gintautas ir Arūnas Klimavičius su geriausiu 2015-ųjų Lietuvos futbolininku kalbėjosi beveik dvi valandas, per kurias 27-erių puolėjas buvo be galo atviras.

Visus įmanomus titulus Danijoje laimėjęs ir vėliau sutartį su garsiuoju Lisabonos „Sporting“ klubu turėjęs L.Spalvis atvirai pasakojo apie savo karjerą, ją lydėjusias traumas, įdomybes ir sunkumus Vokietijoje.

Viena iš istorijų – atmestas labai pelningas Kinijos klubo pasiūlymas, prasidėję pykčiai su „Aalborg“ ir noras žaisti Portugalijoje.

„Jie buvo atskridę į Daniją ir klubas labai norėjo, kad aš vykčiau į Kiniją, kadangi tą žiemą už mane siūlė tris ar tris su puse milijono. Vis tik, aš to nenorėjau, kadangi buvau užsibrėžęs tikslą bent minutei žengti į aikštę UEFA Čempionų lygoje arba per himną pasėdėti bent ant suoliuko. Jų pasiūlymas buvo milžiniškas – už trejus metus man buvo siūlomi keturi su puse milijono. Jeigu gerai paieškočiau, pašto dėžutėje dar rasčiau tą pasiūlymą. Į Lisaboną išvykau už gerokai mažesnius pinigus“, – Kinijos klubo pasiūlymo detales vardijo šiuo metu Lietuvoje esantis L.Spalvis.

„padkaStas kalbina“ tinklalaidėje buvęs Lietuvos rinktinės narys neslėpė, kad savo karjeros metu vis nukrypdavo nuo režimo ir šalia futbolo turėjo gana lengvabūdišką gyvenimą.

„Yra tiesos, tikrai nebuvau pats didžiausias profesionalas, kas liečia mitybą ar miegą. Į miestą išeidavau dažniau nei kiti. Nežinau, ar būčiau daugiau pasiekęs, bet kad tai kenkė, aš tikiu. Jeigu būčiau valgęs ryžius, galbūt būtų buvę geriau. Iš profesionalo pusės taip, buvau pasileidęs visos karjeros metu“, – atviravo žaidėjas, tinklalaidėje taip pat pasakojęs ir įvairių užklasinės veiklos istorijų.

Tinklalaidės „padkaStas“ klausytis galite Youtube, Spotify ir Podbean platformose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų