K.Mbappe: „Kokia prasmė yra įmušti 50 įvarčių, jei PSG nelaimės Čempionų lygos?“ (11)

2021.12.17 01:54
Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe iki šiol atmetė visus Paryžiaus „Saint – Germain“ pasiūlymus pratęsti sutartį, tačiau pastarasis teigia, jog įmušti 50 įvarčių nėra naudingai Prancūzijos komandai, jei pastaroji neiškovos UEFA Čempionų lygos  taurės arba nelaimės Prancūzijos aukščiausios futbolo lygos titulo.

„Praėjęs sezonas man buvo geras, pelniau 40 įvarčių, tačiau mes nelaimėsime nei Prancūzijos aukščiausios lygos, nei UEFA Čempionų lygos titulo. Kokia prasmė yra įmušti 50 įvarčių, jei PSG nelaimės? Norėčiau pelnyti mažiau įvarčių ir triumfuoti vietiniame čempionate ir Čempionų lygoje. Sezonas buvo geras, tačiau juo nesimėgavau, nes tikslas yra laimėti titulus, tai yra svarbiausias dalykas“,- kalbėjo prancūzas.

K.Mbappe pripažino, jog mėgaujasi jaučiamu spaudimu, kurio sulaukia būdamas Prancūzijos komandos talismanu.

„Man reikia jausti spaudimą, ieškoti iššūkių, visada norėjau jausti atsakomybę ant savo pečių. Noriu patirti spaudimą net jei rungtynės baigiasi su nusivylimu, tai yra mokymosi procesas. Niekada nesislepiu, tai yra adrenalino antplūdžio dalis.

Taip yra todėl, nes mums patinka žaisti rungtynėse, kuriose jaučiamas didelis spaudimas, susitikimuose, kuriuos žiūri visi žmonės, todėl spaudimą vertinu kaip teigiamą dalyką“,- savo įžvalgomis pasidalijo K.Mbappe.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų