-

„Baskonia“ nesugebėjo pasipriešinti „Fenerbahce“ krepšininkams (4)

2021.12.16 21:27
Rokas Giedraitis | Euroleague nuotr.

Dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (5/11) krepšininkai su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.

Baskai šį kartą svečiuose 53:75 (14:19, 14:24, 15:12, 10:20) nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (7/9) komandai, kuri pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės.

17 minučių žaidęs T.Sedekerskis pelnė 8 taškus (2/2 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, padarė 2 klaidas ir surinko 9 naudingumo balus.

R.Giedraitis rungtyniavo 17 minučių, per kurias įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje spėjo susikrauti dviženklį pranašumą po atkarpos 15-2.

Antrajame ketvirtyje turkai ir toliau kontroliavo situaciją, o skirtumas dar kiek padidėjo (26:41).

Po didžiosios pertraukos svečiams iš Ispanijos kalnų nuversti nepavyko. Turėtas dviženklis deficitas taip niekur ir nedingo ir įtikinama pergalė atiteko Stambulo komandai – 53:75.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 14 (3/3 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud., 8 atk. kam.), Tadas Sedekerskis ir Jaysonas Grangeris po 8, Wade‘as Baldwinas, Simone Fontecchio ir Matthew Costello (8 atk. kam.) po 5.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 17 (5/9 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud., 7 rez. perd., 6 per. kam., 26 n. b.), Achille Polonara 15, Janas Vesely 13, Devinas Bookeris 8, Marko Guduričius 7, Pierria Henry 6.