Pasibaigęs. 10-09 18:30
KMT
Jonava
88
Šiauliai
80
Pasibaigęs. 10-11 16:50
LKL
Lietkabelis
89
Rytas
84
Pasibaigęs. 10-11 19:10
LKL
Neptūnas
102
Gargždai
74
Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. 10-14 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. Vakar 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. Vakar 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. Vakar 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. Vakar 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Šiandien, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
EA7 Emporio Armani
-
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-

Lietuvos treneriai stažavosi Kroatijoje ir susitiko su V.Dambrausku (5)

2021-12-16 13:18
Lietuvos trenerių stažuotė Kroatijoje | Organizatorių nuotr.

Lietuvos trenerių stažuotė Kroatijoje | Organizatorių nuotr.

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” vyriausias treneris Andrius Skerla po sezono ir toliau gyvena futbolo ritmu.

Mėlynai baltų strategas praėjusią savaitę viešėjo Kroatijoje, kur aplankė Splito „Hajduk” klube dirbančius lietuvius – klubo sporto direktorių Mindaugą Nikoličių, vyriausiąjį trenerį Valdą Dambrauską bei jo asistentus Marių Skinderį ir Justiną Gasiūną.

A. Skerla Kroatijoje viešėjo kartu su FA „Šiauliai” vyriausiuoju treneriu Mindaugu Čepu ir Lietuvos jaunimo U-17 rinktinės vyr. treneriu Rolandu Džiaukštu.

„Splite praleidome savaitę, kurios metu stebėjome „Hajduk” treniruotes, daug bendravome su Valdu. Išvydome praktiškai visas stipriausių Kroatijos lygos klubų rungtynes”, – savo įspūdžiais iš stažuotės dalijosi mėlynai baltų strategas.

A. Skerla kartu su kolegomis stebėjo ne tik „Hajduk” ir Zagrebo „Lokomotiva” susitikimą, kuris pasibaigė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3, bet ir gyvai išvydo Zagrebo „Dinamo” pergalę 3:0 prieš Koprivnicos „Slaven Belupo” bei tuo metu buvusių lygos lyderių NK „Osijek” ir Rijekos HNK akistatą pasibaigusią nulinėmis lygiosiomis.

„Pamatėme visas komandas, kurios šiuo metu rikiuojasi stipriausiame lygos ketvertuke. Buvo įdomu įvertinti jų pajėgumus, palyginti su Lietuvos klubais”, – sakė A. Skerla.

M. Nikoličiaus iniciatyva, svečiai iš Lietuvos turėjo proga ne tik stebėti „Hajduk” treniruotes, bet ir dalyvauti įvairiausiose mini seminaruose.

„Klausėme klubo skautų pristatymą apie jų specifinį darbą ir sužinojome į kurias šalis jie kreipia didžiausią dėmesį, kaip veikia visa struktūra. Gavome tikrai nemažai įdomios informacijos.

Taip pat turėjome galimybę susitikti su klubo akademijos vadovaujančiu asmeniu, kuris pristatė visą akademijos darbą, papasakojo apie šiuo metu propaguojamą žaidimo modelį. Gavosi pakankamai informatyvi ir intensyvi savaitė. Daug keliavome, daug žiūrėjome bei daug sužinojome”, – pasakojo FC „Hegelmann Litauen” strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų