O.Usyką sutikęs T.Fury „pasiuntė“ ukrainietį, A.Joshua atsisakytų kovos tik už 40 mln. svarų VIDEO (3)

2021.12.15 18:35
Tysonas Fury ir Oleksandras Usykas | Youtube.com nuotr.

Tysonas Fury ir Oleksandras Usykas | Youtube.com nuotr.

 Praėjusį savaitgalį Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) susitiko du dabartiniai sunkiasvorių bokso pasaulio čempionai – ukrainietis Oleksandras Usykas ir britas Tysonas Fury.

Bokso žvaigždės susirinko pažiūrėti Vasilijaus Lomačenkos kovos su Richardu Commey, o T.Fury dar žengė į ringą ir užtraukė gimtadienio dainą savo vadybininkui Bobui Arumui.

Nieko nuostabaus, kad O.Usykas ir T.Fury vienu metu susitiko akis į akį. Britas vėliau pažymėjo, kad pasiūlė O.Usykui „pač****** jo „kiaušinius“, o ukrainietis patikino, kad norėtų, jog Anthony Joshua kurį laiką pabūtų nuošalyje ir būtų galima surengti jo kovą su T.Fury.

Problema ta, kad O.Usykas pagal kontraktą privalo suteikti revanšą A.Joshua. Jei ukrainietis norėtų jau dabar kovoti su T.Fury, tuomet turėtų A.Joshua sumokėti solidžią sumą, apie kurią prabilo jo agentas Eddie Hearnas. Pastarasis buvo paklaustas, ar A.Joshua atsisakytų kautis su O.Usyku už septynženklę sumą.

„Septynženklę? Jūs kalbate apie milijoną? Jei norite, kad Joshua nekovotų su Usyku, tada tą sumą turite padauginti iš 40. Dabar Joshua trokšta revanšo prieš Usyką. Jei atsirastų koks patrauklesnis pasiūlymas, kuris leistų Anthony ilgiau padirbėti su nauju treneriu ir tada iš karto gauti didžiulę kovą, tada aš jam apie tai pranešiu. Kol kas tokio pasiūlymo nėra“, - DAZN pasakojo E.Hearnas.

Tuo tarpu T.Fury „twitter“ tinkle neseniai pasidalino žinute apie tai, kokiomis kovomis jis norėtų užbaigti karjerą. Brito sąraše buvo kova prieš WBC privalomąjį varžovą Dillianą Whyte‘ą, tuomet dvi kovos su A.Joshua ir trilogijos pabaiga su Derecku Chisora. Įdomu tai, kad sąraše nebuvo O.Usyko, tarsi T.Fury prognozuotų jo pralaimėjimą prieš A.Joshua.

Kol kas neaišku, kada A.Joshua kovos su O.Usyku, o T.Fury – su D.Whyte‘u. Tik sklinda kalbos, kad abi kovos gali įvykti Artimuosiuose Rytuose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų