86

Pasaulio jaunimo biatlono taurės etape S.Urumova numušė visus taikinius

2021.12.15 16:37
Biatlonas | Scanpix nuotr.

Italijoje trečiadienį duotas startas antrajam šio sezono pasaulio jaunimo biatlono taurės etapui, į kurį atvyko ir nemažai lietuvių.

Merginų 7,5 km sprinte pirmąsias tris vietas užėmė be klaidų šaudžiusios sportininkės. Nugalėjo italė Sara Scattolo (22:50.7 min.), antra buvo austrė Lea Rothschopf (+27.6 sek.), o trečia – vokietė Mareike Braun (+32.3).

Sara Urumova numušė visus 10 taikinių ir buvo 53-ia (+5:06.2). Viktorija Kapancova finišavo 75-a (+8:00.3, 2 baudos ratai), o Lukrecija Daugirdaitė – 85-a (+10:12.1, 5) tarp 90 klasifikuotų sportininkių.

Vaikinų 10 km sprinte greičiausias buvo lenkas Janas Gunka, kuriam nugalėti nesutrukdė net ir 2 baudos ratai. Jis finišavo per 26 min. 2.7 sek. Antras buvo šveicaras Silvano Demarmelsas (+18.9, 0), trečias – ukrainietis Romanas Borovykas (+19.3, 1).

Geriausiai tarp lietuvių pasirodė 68-ą vietą užėmęs Romualdas Aleksandrovas (+3:48.6, 2). Domas Jankauskas finišavo 82-as (+5:01.8, 3), Mikas Vildžiūnas – 93-ias (+6:37.2, 4), o Lukas Žukauskas – 113-as (+9:59.5, 7) tarp 120 klasifikuotų atletų.

Ketvirtadienį sportininkai turės poilsio dieną, o penktadienį laukia mišrių komandų ir mišrių porų estafetės.