-
08-03, 22:00
-
-

Turkijoje - rezultatyvus A.Novikovo perdavimas, Italijoje - ne itin sėkmingas T.Krapiko debiutas kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai | VIDEO (1)

2021.12.14 18:52
Arvydas Novikovas | Organizatorių nuotr.

Antradienį Pirmoje Turkijos lygoje pergalę iškovojo „Erzurumspor BB“ klubas, kuriam atstovauja Arvydas Novikovas. „Erzurum“ namuose 2:0 nugalėjo „Genclerbirligi” klubą ir po šios pergalės su 31 tašku sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Nugalėtojų gretose A.Novikovas žaidė 84 minutes ir tiesiogiai prisidėjo prie pergalės. 64 minutę A.Novikovas atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio buvo įmuštas pirmasis rungtynių įvartis.

Tuo metu stipriausioje Serbijos lygoje Justas Lasickas žaidė visas rungtynes, 82 minutę užsidirbo geltoną kortelę, o jo atstovaujamas „Voždovac“ klubas svečiuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Novi Pazar“ ekipa.

Italijoje prie „Ternana“ klubo vartų oficialiai debiutavo Titas Krapikas. Visgi, lietuviui debiutas nebuvo sėkmingas. „Ternana“ šįvakar žaidė Italijos taurės („Coppa Italia“) šešioliktfinalio rungtynes prieš „Venezia“ klubą ir jas pralaimėjo rezultatu 1:3.

Nors T.Krapikas šiame mače atrėmė 9 varžovų smūgius (4 pirmajame kėlinyje, 5 – antrajame), visus tris įvarčius lietuvis praleido per antrąjį kėlinį, o 83 minutę netgi buvo pakeistas.

Titas Krapikas | Organizatorių nuotr.

Indijos Super lygoje Nerijus Valskis žaidė visą mačą ir nors jo komanda „Jamshedpur“ 4:0 sutriuškino „Odisha“ ekipą, N.Valskis šiose rungtynėse įvarčių neįmušė.