Burtų skandalas: „Real“ reikalavo nekartoti ceremonijos, S.Ramosas žada „mirti“ aikštėje dėl PSG klubo (5)

2021.12.13 22:42
Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

Sergio Ramosas | Scanpix nuotr.

 Pirmadienį įvyko vienas didžiausių skandalų UEFA Čempionų lygos burtų traukimo ceremonijų istorijoje, kai dėl techninės klaidos teko pakartoti visą ceremoniją, o poros daugeliu atveju buvo kitokios, nei pirmuoju bandymu.

Pranešama, kad po pirmosios ceremonijos į UEFA kreipėsi Madrido „Atletico“ klubas. Jam burtai lėmė žaisti su Miuncheno „Bayern“, tačiau „Atletico“ pastebėjo techninę ceremonijos klaidą ir pateikė skundą, kurį UEFA patenkino.

Užsienio žiniasklaidos teigimu, sprendimas kartoti burtų traukimo ceremoniją labiausiai įsiutino Madrido „Real“, kurie pirmuoju atveju turėjo žaisti su Lisabonos „Benfica“. „Real“ tokie burtai tenkino ir jie kreipėsi į UEFA, prašydami kartoti burtų traukimo ceremoniją tik nuo tos vietos, nuo kurios prasidėjo techninės klaidos. „Real“ ir „Benficos“ pora buvo ištraukta pačioje pradžioje, kai klaidų dar nebuvo. Nepaisant to, UEFA jų nepaklausė.

Vėliau paaiškėjo, kad „Real“ nervinosi ne veltui. Pakartotinėje ceremonijoje burtai jiems lėmė vieną sunkiausių įmanomų išbandymų – mūšį su PSG. Tai reiškia, kad prieš buvusią komandą žais vienas iš „Real“ simbolių Sergio Ramosas, jei tik jis bus sveikas atkrintamųjų varžybų metu.

„Visi žino, ką man reiškia „Real“ klubas, tačiau dabar man atėjo eilė ginti PSG spalvas ir aš atiduosiu visas jėgas. Mirsiu aikštėje dėl PSG, nes tai yra komanda, kuri manimi patikėjo ir kuri nusprendė surizikuoti. Aišku, jei būčiau galėjęs rinktis, tai nebūčiau norėjęs žaisti prieš „Real“, bet tai bus proga savotiškam atsisveikinimui su „Santiago Bernabeu“ stadionu. Prieš tai dėl covid-19 pandemijos nebuvo galima to surengti“, - sakė S.Ramosas.

Kol „Real“ skundėsi, „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas sveikino UEFA sprendimą. Jam neužkliuvo net ir tai, kad „Liverpool“ vietoj „Salzburg“ komandos gavo daug rimtesnį varžovą – Milano „Inter“.

„Stebėjau tiesiogiai burtų traukimo ceremoniją ir pamatęs klaidą iš karto supratau, kad jie negali visko taip palikti. Jie privalėjo kartoti ceremoniją. Laukiau 54 metus, kad galėčiau atvykti į „San Siro“. Neseniai tai įvyko, o dabar tai pakartosiu 2 kartą per 3 mėnesius, todėl man tai geros žinios. Aišku, burtai mums nelengvi, juk žaisime prieš Italijos lygos lyderius. Pažiūrėsime, kas dėsis vasarį. Tai bus tikra Čempionų lygos lygį atitinkanti pora ir aš tuo esu patenkintas“, - dėstė J.Kloppas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų