„Maccabi“
IV kėlinys, 10 min.
84
:
83
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“

Pamatykite: P.Jankūno namiškių nuotaikos, J.Jaručio emocijos ir M.Grigonio įspūdžiai #ŽalgirisBackstage (3)

2021.12.11 13:26
Marius Grigonis | „Stop“ kadras

Marius Grigonis | „Stop“ kadras

 Penktadienį „Žalgirio“ arenoje vykusios Eurolygos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA klubų tapo rekordinėmis šiame sezone – rungtynes stebėjo daugiau nei 12 tūkstančių sirgalių.

Po dvikovos užkulisius nardė ir po nedidelės pertraukos sugrįžtant „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #ŽalgirisBackstage laidos kūrybinė grupė su vedėja Egle Jurgaityte priešakyje.

E.Jurgaitytė tarp rungtynių sirgalių pakalbino nemažai žinomų veidų bei „Žalgirio“ kapitoną Paulių Jankūną, kuris po kelio operacijos jau ruošiasi sugrįžimui ant parketo.

„Gerai jaučiuosi, sveikata gerėja. Galbūt su komanda jau kitą savaitę pradėsiu bėgioti per treniruotes. Procesas vyksta, viskas gerai, su nekantrumu laukiu, kada sugrįšiu“, – tvirtino žalgirietis.

P.Jankūnas juokavo, kad namiškiai iš pradžių nebuvo pasiruošę tokiam ilgam krepšininko buvimui namuose.

„Gal iš pradžių namiškius truputėlį ir erzino, kad taip daug laiko praleidžiu namuose, nes prie to jie buvo nepripratę. Kai jau priprato, vis tiek praėjo mėnuo, bus keista, kai grįšiu į ritmą ir namuose būsiu rečiau“, – šypsojosi žaidėjas.

„Žalgirio“ arenoje solinį koncertą neseniai surengęs Justinas Jarutis vėl pajuto didelių erdvių ir krepšinio trauką bei po ilgesnės pertraukos stebėjo Eurolygos rungtynes gyvai.

„Jausmas labai geras arenoje. Čia neseniai pats koncertavau. Labai gera sugrįžti į krepšinio rungtynes po dvejų metų pertraukos. Turim nežmonišką palaikymą, arena yra pila. Man tai yra džiaugsmų džiaugsmas“, – pasakojo atlikėjas.

Tarp žiūrovų E.Jurgaitytė pakalbino ir dainininkų porą – Tadą Juodsnukį ir Iglę Bernotaitytę. T.Juodsnukis tvirtino, kad rungtynes prie televizoriaus, skirtingai nei jo antroji pusė, žiūri ramiai.

„Rungtynes žiūriu labai ramiai lyg sėdėčiau foteliuke. Nepraleidžiame nė vienų rungtynių prie televizoriaus, – aiškino T.Juodsnukis. – Iš žalgiriečių man labiausiai patinka Joshas Nebo. Vien dėl jo blauzdų.“

E.Jurgaitytė arenoje sutiko ir puikiai ištikimiausiems „Žalgirio“ gerbėjams pažįstamą veidą – buvusios „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris laidų vedėją Martyną Motum. Į Lietuvą trumpam užsukusi ir šeimą su buvusiu „Žalgirio“ žaidėju Brocku Motumu sukūrusi laidų vedėja džiaugėsi sugrįžimu ir buvimu gimtojo miesto arenoje.

„Emocijų labai daug čia, grįžti yra nuostabu. Visada susigraudinu per Lietuvos himną. Tai man yra didžiausias arenos atributas. Niekur taip daugiau nėra. Nemanau, kad kada nors nestebėsiu „Žalgirio“ rungtynių. Tai – mano miesto komanda“, – kalbėjo M.Motum.

Po Eurolygos rungtynių arenos užkulisiuose E.Jurgaitytė pakalbino ir trejus metus „Žalgiryje“ rungtyniavusį Marių Grigonį, kuris tvirtino, kad prieš rungtynes instinktyviai vos nepasuko prie „Žalgirio“ suolo.

„Smagu, kad buvau pasveikintas prieš visus sirgalius, bet tai yra labai trumpas momentas, nespėji jo užfiksuoti, koncentruojiesi į žaidimą. Šiandien buvo lėtas žaidimas, daug žmonių, bet jų švilpimas nelabai erzino, – kalbėjo M.Grigonis. – Išeidamas į areną beveik sumaišiau suoliuką. Norėjosi atsisėsti ant „Žalgirio“ suolo, bet tai yra normalu.“

Zalgiris

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų