„Riteriai“ išsaugojo vieną pagrindinių gynėjų (1)

2021.12.11 10:34
Olaide Badmus | Elvio Žaldario nuotr.

Olaide Badmus | Elvio Žaldario nuotr.

Prieš šį sezoną prie „Riterių“ prisijungęs 22-ejų gynėjas iš Nigerijos Olaide Badmus klube lieka ir kitiems metams. Per 29 praėjusio sezono rungtynes futbolininkas po standartinių situacijų pelnė tris įvarčius.

„Labai smagu, kad vienas komandos gynybos ramsčių Olaide Badmus lieka „Riterių“ komandoje. Olaide tik atvykes į klubą parodė, kad yra gero lygio futbolininkas, turintis lyderio savybių ir kovojantis dėl kiekvieno metro aikštėje. Ola tapo labai svarbiu žaidėju mūsų ekipoje. Jis visada išklauso trenerių patarimų, yra labai disciplinuotas. Neabejoju, kad Olos laukia puiki karjera, nes žaidėjui dar tik 22 metai“, – teigė klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Priminsime, kad O. Badmus į Lietuvą atvyko iš Latvijos, kur atstovavo „Valmiera“ ekipai. Mūsų šalyje debiutiniame „Optibet A lygos“ sezone nigerietis užsidirbo dešimt geltonų kortelių ir, kaip pats minėjo, pagal šį rodiklį pasiekė karjeros rekordą.

Ryšium su dar galiojančiu gynėjo kontraktu, O. Badmus tapo antruoju „Riterių“ žaidėju, apie kurio pasilikimą komandoje ir kitą sezoną praneša klubas. Pirmasis buvo taip pat 2021 metų pradžioje prie ekipos prisijungęs ir šį mėnesį naują susitarimą pasiekęs vartininkas Armantas Vitkauskas.  

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų