Dvi artimiausias T.Fury kovas suplanavęs B.Arumas įvertino T.Lopezo pasirodymą: „Jam pasisekė, jog jis nebuvo nužudytas ringe“ VIDEO

2021.12.10 20:23
Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas britas Tysonas Fury po trilogijos su Deontay Wilderiu dėlioja savo artimiausius planus ir 2022 m. pabaigoje tikisi tapti neginčijamu pasaulio čempionu.

T.Fury vadybininkas Bobas Arumas pažymėjo, kad jo klientas kitąmet planuoja turėti 2 kovas. Pirmoji turėtų vykti prieš WBC privalomąjį varžovą Dillianą Whyte‘ą, antroji – prieš Oleksandrą Usyką, jei šis ir revanšinėje kovoje pranoks Anthony Joshua.

„Mūsų komandoje visi norėtų, kad Fury susikautų su Usyku, bet jis privalo suteikti revanšą Joshua pagal jų susitarimą, be to, WBC liepė Fury kovoti su Whyte‘u, todėl šiuo metu surengti kovą su Usyku – praktiškai neįmanoma. Tikiuosi, kad vasario pabaigoje arba kovo pradžioje Fury Didžiojoje Britanijoje susikaus su Whyte‘u. Tikiuosi, kad Usykas panašiu metu nugalės Joshua ir tada rugsėjį mes galėsime surengti kovą dėl visų pasaulio čempiono diržų“, - „The MMA Hour“ laidoje sakė B.Arumas.

T.Fury vadybininkas priminė, kad britui jau laikas grįžti kovoti į gimtinę: „Paskutinės 5 ar 6 jo kovos vyko JAV. Dabar jam laikas grįžti į Didžiąją Britaniją ir kovoti namuose. Vėliau, gavę progą „suvienyti“ diržus, iš naujo svarstysime, kur Tysonui būtų geriausia kovoti“.

B.Arumas taip pat sureagavo į Teofimo Lopezo pralaimėjimą prieš George‘ą Kambosą.

„Jo net neturėjo būti toje kovoje. Teofimo pasisekė, kad jis nebuvo nužudytas ringe. Teofimo komanda per daug atsainiai pažiūrėjo į svorio metimą, todėl jo stemplė taip išsipūtė. Po kovos Teofimo ligoninėje praleido 4 ar 5 dienas ir gydytojai sakė, kad vienas stiprus smūgis į plaučius galėjo jį nužudyti. Taip rizikuoti kovotojų sveikata negalima. Aš tikiuosi, kad Teofimo dar pasveiks ir grįš į ringą, bet negaliu duoti jokių garantijų, kad jis dar kada nors kovos. Apskritai, paskutinės kovos dėl tų diržų kažkokios prakeiktos. Lomačenka kovėsi su Lopezu sužeistu petimi, todėl turėjo keisti kovos strategiją ir tai nesuveikė. Tada Lopezas, būdamas prastos būklės, kovėsi su Kambosu ir dabar turime tokią situaciją, kokią turime“, - pridėjo B.Arumas.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų