-

„Djurgardens“ su M.Armaliu apmaudžiai paleido pergalę iš rankų

2021.12.09 23:02
Mantas Armalis | hockey.lt nuotr.

Ketvirtadienį elitinėje Švedijos ledo ritulio lygoje (SHL) Stokholmo „Djurgardens“ su Mantu Armaliu namuose apmaudžiai po baudinių serijos 2:3 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 0:1) nusileido „Vaxjo Lakers HC“.

Šeimininkus į priekį išvedė Ludvigas Rensfeldtas (12:01 min.). Vėliau pusiausvyrą atstatė Glennas Gustafssonas (29:59), bet trečiajame kėlinyje dar vienas L.Rensfeldto (44:59) įvartis suteikė „Djurgardens“ pranašumą. Šeimininkai buvo netoli pergalės, o „Vaxjo Lakers HC“ ėmėsi desperatiškų priemonių ir pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju.

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 min. Sebastianas Strandbergas pažeidė taisykles ir „Djurgardens“ liko keturiese prieš šešis varžovų aikštės žaidėjus. Svečiai tuo galiausiai pasinaudojo – pratęsimą išplėšė Tobias Riederis (58:39).

Per papildomas 5 min. įvarčių nebuvo pelnyta, todėl prireikė baudinių serijos. Pirmi 4 smūgiai nebuvo sėkmingi, bet 5-asis smūgiavęs G.Gustafssonas nuginklavo M.Armalį ir nulėmė svečių pergalę.

Be keitimų žaidęs lietuvis atrėmė 27 iš 30 varžovų smūgių. M.Armalis pagal atremtų smūgių procentą (89,95) tarp klasifikuotų SHL vartininkų užima 11-ą vietą.

„Djurgardens“ (19 tšk.) liko paskutinėje – 14-oje – vietoje.