Netoli bankroto buvęs ir net 6 pergales šiemet iškovojęs Ch.Curtisas: „Savo mokesčių ribą pakeičiau 2 kartus per paskutines 4 savaites“ VIDEO

2021.12.08 11:43
Chrisas Curtisas | Youtube.com nuotr.

Chrisas Curtisas | Youtube.com nuotr.

 34-erių amerikietis Chrisas Curtisas (28-8) 2018 m. laimėjo kovą UFC prezidento Dana White‘o vardo „Contender Series“ turnyre, bet tada UFC taip ir nedebiutavo. 2019 m. Ch.Curtisas persikėlė į PFL, ten laimėjo pirmąją kovą, tačiau vėliau patyrė 3 nesėkmes iš eilės.

Po nesėkmingo laikotarpio PFL Ch.Curtisas grįžo į regioninio lygio MMA organizacijas, kuriose kovėsi karjeros pradžioje. Atrodė, kad jo viltys prasimušti į UFC, „Bellator“ ar kokią kitą pelningesnę organizaciją jau sudužo, tačiau Ch.Curtisas nepasidavė. 2021 m. jis laimėjo 4 kovas iš eilės ir netikėtai sulaukė kvietimo į UFC. Ant bankroto slenksčio buvęs kovotojas buvo vadinamas aiškiu kovos prieš Philą Hawesą autsaideriu, bet sugebėjo jį nokautuoti jau pirmajame raunde.

Gruodį UFC pasiūlė Ch.Curtisui kovoti su Brendanu Allenu, kuriam reikėjo naujo varžovo po dviejų oponentų pasitraukimo. Ch.Curtisas priėmė pasiūlymą ir net neturėdamsa daug laiko pasiruošti kovai sugebėjo nokautuoti varžovą antrajame raunde.

Ch.Curtisas per 2021 m. iš viso laimėjo 6 kovas. Jam nesutrukdė net ir tai, kad UFC jam kol kas siūlo kovas tik vidutiniame svoryje, nors Ch.Curtisas beveik visą karjerą kovėsi pusvidutiniame svoryje.

Amerikietis už pergalę prieš B.Alleną dar gavo 50 tūkst. JAV dolerių premiją ir pripažino, kad jo finansinė situacija pagaliau taisosi.

„Per paskutines 4 ar 6 savaites savo mokesčių ribą pakeičiau 2 kartus. Jei reikia, galiu kovoti ir kitą savaitę. Man nesvarbu, kada kovoti. Juk man jau 34-eri, žmogau. Ant galvos jau pilna žilų plaukų, todėl dabar noriu uždirbti kuo daugiau pinigų per kuo trumpesnį laiką, be to, noriu pasilinksminti narve. Myliu kovinį sportą, tai visada buvo mano aistra. Galiu kovoti bet kada, nes treniruočių niekada neapleidžiu. Man nereikia jokių atostogų, aš treniruojuosi 7 dienas per savaitę. Gal kiek daugiau laiko pasiruošimui prašyčiau tik tuo atveju, jei UFC norėtų matyti mane pusvidutiniame svoryje, nes tada turėčiau mesti svorį“, - atskleidė Ch.Curtisas.

Amerikietis pažymėjo, kad anksčiau vidutinio svorio kategorija net nesidomėjo, todėl nežino visų kovotojų, kurie jai priklauso. Tiesa, Ch.Curtisas pridėjo, kad norėtų atkeršyti už savo bičiulį Makį Pitolo ir susikauti su Duško Todorovičiumi. Jie kovėsi tame pačiame turnyre kaip Ch.Curtisas, o D.Todorovičius kovą laimėjo techniniu nokautu jau pirmajame raunde.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų