T.Fury atskleidė daugiau detalių apie traumą, privertusią jį pasitraukti iš kovos su J.Paulu: „Vėmiau iš skausmo“

2021.12.08 10:49
Tommy Fury | „Stop“ kadras

Tommy Fury | „Stop“ kadras

  Profesionaliose bokso kovose nenugalėtas 24-erių „youtuberis“ Jake‘as Paulas (4-0, 3 nokautai) gruodžio 18-ą dieną Tampoje (JAV) turėjo susikauti su Tysono Fury broliu Tommy Fury (7-0), tačiau likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki kovos, ji buvo atšaukta.

Buvo paskelbta, kad T.Fury lūžo šonkauliai ir jis pasigavo bakterinę krūtinės ląstos infekciją, o jį netrukus pakeitė buvęs UFC kovotojas Tyronas Woodley, kurį J.Paulas įveikė šių metų liepos mėnesį.

T.Fury sulaukė daug neigiamos reakcijos, todėl jis nusprendė detaliau paaiškinti, kas nutiko treniruočių stovykloje bei detalizavo sveikatos problemas.

„Treniruočių stovykla negalėjo būti geresnė, tačiau po pirmų dviejų savaičių aš susirgau bakterine krūtinės ląstos infekcija, dėl kurios vien tik eidamas link salės nebegalėdavau prakvėpuoti“, – aiškino T.Fury. „Dalyvavau sparingų sesijose, smūgių sesijose, bet negalėdavau normaliai kvėpuoti ir visą laiką atkosėdavau daugybę skreplių.

Tai privedė mane prie bemiegių naktų ir tai tęsėsi maždaug keturias savaites, nes galvojau, kad vis tiek treniruosiuosi, nes nesvarbu kas, vis tiek kovosiu. Praėjo keturios savaitės ir mes nusprendėme surengti sparingų sesiją. Aš šiek tiek suspaudžiau krūtinę, o kadangi mano kūnas dėl viruso buvo toks nusilpęs, iš karto supratau, kad kažkas negerai. Iš skausmo pradėjau vemti. Tiesiog pasiėmiau krepšį ir nuvykau į ligoninę, kur padarė magnetinio rezonanso tyrimą. Tą pačią dieną gavau rezultatą, kad mano šonkauliuose yra keli lūžiai“.

T.Fury vaizdo įraše taip pat pasidalino rentgeno nuotraukomis ir oficialiais dokumentais.

Boksininkas pripažino, kad net ir gavęs tyrimų rezultatus, jis vis tiek planavo kovoti, tačiau pesigalvojo, kai kiti pradėjo jam stipriai rekomenduoti to nedaryti.

„Kokią savaitę dar maniau, kad viskas bus gerai, galėsiu kovoti, bet reikėjo gydytojų ir visos mano komandos, kurie pasakytų, kad su lūžusiais šonkauliais aš negaliu to daryti. Net ir dabar, filmuodamas šį vaizdo įrašą, negaliu susitaikyti, kad nekovosiu“, – kalbėjo T.Fury.

Kovotojas iš Didžiosios Britanijos teigė, kad nepaisant to, jog kova buvo atšaukta, o J.Paulas dabar kovos su T.Woodley, jis vis tiek nori pamokyti „youtuberį“ ir tai yra vienintelė kova, apie kurią jis galvoja.

„Visas mano dėmesys yra į tai, kaip gauti naują kovos datą bei atsistatyti“, – sakė T.Fury. „Tai viskas, ką aš galiu daryti. Nėra jokios kitos kovos, kurios aš norėčiau. Dabar tiesiog turiu atsigauti ir tikiuosi, kad galėsime susitarti dėl naujos kovos datos kitiems metams“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų