T.Fury atskleidė, kiek dar truks jo karjera: laiko liko nebedaug (6)

2021.12.07 14:40
Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 WBC sunkiasvorių čempionas britas Tysonas Fury per profesionalaus boksininko karjerą jau turėjo 32 kovas ir nors jam dar tik 33-eji, tačiau jis jau dabar svarsto apie karjeros pabaigą.

Su T.Fury norėtų kovoti ne vienas žymus varžovas, tarp kurių – WBC privalomasis varžovas Dillianas Whyte’as, IBF, WBA, WBO ir IBO čempionas Oleksandras Usykas ar pretendentas į titulus Anthony Joshua.

T.Fury kalbėjosi su „IFL TV“ ir atskleidė, kad jam liko vos kelios kovos.

„Kiekvienas geras šuo turi savo dienų pabaigą. Kadangi esu geras šuo, mano dienos beveik baigėsi. Man 33-eji ir aš išgyvenau pragarą bei sugrįžau. Kritau žemyn ir kėliausi. Visą gyvenimą kritau ir kilau.

Neturėsiu karjeros iki 40 metų. Man liko dar vieneri metai ir viskas. Dar kelios kovos ir aš išeisiu. Nebeturiu ko įrodinėti, neturiu su niekuo suvesti sąskaitų.

Viskas, ko noriu, džiaugtis tuo, ką padariau ir tiek. Turėsiu dar kelias kovas. Žinau, kad mano tėtis džiaugsis matydamas, kad pasitraukiu dar po kelių kovų.

Laimėsiu, pralaimėsiu ar bus lygiosios, pamatysite geras kovas – tai aš garantuoju“, – sakė T.Fury.

T.Fury jau sykį yra baigęs karjerą, o nuo tada, kai 2015 m. jis nugalėjo Vladimirą Kličko, praėjo trys metai, kol 2018 m. jis sugrįžo į ringą su Seferu Seferi. Po to, kai pirmą kartą tapo pasaulio sunkiasvorių čempionu, T.Fury buvo susidūręs su psichologinėmis problemomis ir jam buvo tik 27-eri, kai jis pirmą kartą pasitraukė iš bokso.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų