„Kauno Žalgiris“ išsiskyrė su S.Thicot (1)

2021.12.07 13:11
Stevenas Thicot | zalgiris.lt nuotr.

Stevenas Thicot | zalgiris.lt nuotr.

Dvejus metus „Kauno Žalgirio“ klube praleidęs ir abu kartus bronzos medalius iškovojęs Stevenas Thicot kitame sezone į Kauną negrįš – pasibaigus kontraktui futbolininkas ir klubas nusprendė sukti skirtingais keliais.

Į Lietuvą buvęs Prancūzijos jaunimo rinktinių narys ir U-17 Pasaulio čempionas atvyko 2020-ųjų pradžioje. Tuomet centro gynėjas sėkmingai pasirodė peržiūroje, įtikino trenerių štabą ir įsitvirtino „Kauno Žalgirio“ sudėtyje.

„Klubą ir Lietuvą palieku su aukštai iškelta galva, kadangi per dvejus metus, kuriuos praleidau čia, iškovojome du bronzos medalius, ko klubui anksčiau padaryti nebuvo pavykę. Visada atidaviau 150 procentų savęs. Noriu padėkoti klubui ir palinkėti sėkmės ateityje, o pats galiu garantuoti, kad pasimėgavęs poilsiu vėl kibsiu į darbus ir leisiu jums žinoti, kur tęsiu savo karjerą“, – atsisveikindamas teigė prancūzas.

Per du „Optibet A lygos“ sezonus patyręs 34-erių futbolininkas sužaidė 45 susitikimus, dažniausiai dvikovas pradėdamas startinėje sudėtyje.

Galų gale, per savo ilgą karjerą su „Kauno Žalgirio“ klubu S. Thicot pirmą kartą rungtyniavo UEFA turnyrų atrankose. Lietuva tapo aštuntąja šalimi, kurioje šis gynėjas rungtyniavo.

Zalgiris

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų