Vietoj pasisveikinimo su varžovu – nokautuojantis spyris per 7 sekundes fotogalerija + VIDEO (23)

2021.12.06 18:18
Walteris Pugliesi | Instagram.com nuotr

Walteris Pugliesi | Instagram.com nuotr

 Šeštadienį Italijoje vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame efektingą pergalę šventė 28-erių italas Walteris Pugliesi (8-3).

Vidutinio svorio kategorijos kovoje W.Pugliesi susitiko su patyrusiu ukrainiečiu Konstantinu Linniku (27-22). Ukrainos kovotojas, vos paskelbus kovos pradžią, pakėlė ranką ir tradiciškai norėjo pasisveikinti su varžovu. Visgi, W.Pugliesi sportiškumą ir gražų elgesį pamiršo – jis vietoj pasisveikinimo su varžovu pašoko į orą ir keliu spyrė ukrainiečiui į galvą. K.Linnikas krito, dar „sugėrė“ keletą smūgių ir teisėjas nutraukė kovą.

Oficialiai kova truko vos 7 sekundes.

Savo išvaizda iš kitų kovotojų išsiskiriantis W.Pugliesi du kartus yra dalyvavęs „Bellator“ turnyruose, kur pasidalino po pergalę su Andrea Fusi. Italas anksčiau yra minėjęs, kad išgyveno labai sunkią paauglystę, kai tapo priklausomas nuo narkotikų.

„Viskas prasidėjo nuo žolės, kurią rūkydavome su draugais, bet greitai situacija pablogėjo. Pradėjau vogti iš bendraamžių. 15-os metų buvau pirmą kartą areštuotas kartu su vienu iš geriausių savo bičiulių. Tas mano bičiulis po kelerių metų mirė Brazilijoje, kai perdozavo narkotikų. Aš užsirašiau į reabilitacijos kliniką. Ten gydžiausi 2 metus ir 3 mėnesius. Tai buvo labai sunkus periodas, aš ten nuolat keldavau neramumus, todėl buvau perkelinėjamas į skirtingas klinikas. Kai atsidūriau trečioje klinikoje, ten buvo patys baisiausi vaizdai. Gydžiausi kartu su suaugusiais žmonėmis. Ten buvo vien narkomanai ir nusikaltėliai, niekuo negalėjau pasitikėti. Ne kartą buvau prie mirties slenksčio, bet tada atradau kovinį sportą. Sakyčiau, kad MMA man tapo narkotikų pakaitalu. Kovos ir treniruotės man padeda užsimiršti apie turėtą priklausomybę“, - sakė W.Pugliesi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (23)
Registruoti
Anoniminiai (23)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų