Pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionatą S.Konecki užbaigė 14-oje vietoje VIDEO

2021.12.06 14:46
Sebastian Konecki | Organizatorių nuotr.

Sebastian Konecki | Organizatorių nuotr.

 Ukrainos sostinėje Kijeve tęsiasi pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionatas. Pirmadienio rytinėse varžybose startavo Lietuvos atstovas Sebastian Konecki.

Trenerio Kęstučio Autuko auklėtinis pasirodė neolimpinėje šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje. Teisėjai už vilniečio atliktus dešimt šuolių iš viso skyrė 364.75 balo. Tarp 21 kvalifikacijoje startavusio dalyvio Lietuvos sportininko įvertinimas buvo 14-as.

Į finalą pateko 12 stipriausiai pasirodžiusių šuolininkų. Mūsiškiui iki jo pritrūko tik 33.85 balo. Paskutinis į dvyliktuką prasibrovė ukrainietis Danylo Konovalovas (398.60).

Kvalifikacijos vaizdo įrašas:

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko prancūzas Julesas Bouyer (474.10), antrą vietą kvalifikacijoje užėmė brazilas Kawanas Figueiredo Pereira (436.65), o trečias buvo vokietis Moritzas Wesemannas (435.80).

Penktadienį Sebastian Konecki varžėsi šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje, o čempionato debiutantė Vita Šlajūtė dalyvavo šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje.

Lietuvos sportininkų rezultatai pasaulio jaunimo čempionate:

14 vieta — Sebastian Konecki (1 m)

18 vieta — Vita Šlajūtė (1 m)

20 vieta — Sebastian Konecki (3 m)

Lietuvos plaukimo federacija primena, kad šis čempionatas turėjo būti surengtas dar praėjusiais metais, tačiau dėl pandemijos jis buvo perkeltas į 2021 metus. Praėjusiame (2018 m.) pasaulio jaunimo čempionate, kuris irgi vyko Kijeve, Lietuvai atstovavo taip pat du sportininkai – Aistė Andrašiūnaitė ir Sebastian Konecki. Tąkart abiem mūsų šuolininkams į savo rungčių finalus patekti nepavyko.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
LKL