„World Grand Prix“ kikbokso turnyre – 3 lietuvių medaliai

2021.12.05 18:10
Edgaras Banikonis ir Benas Račkus | „Facebook“ nuotr.

Prahoje (Čekija) tris dienas vyko WAKO organizacijos „World Grand Prix“ kikbokso turnyras, kuriame medalius iškovojo visi trys Lietuvos atstovai.

Vyrų K-1 svorio kategorijos per 91 kg ketvirtfinalyje Edgaras Banikonis 3:0 nugalėjo čeką Lukašą Cyprianą. Deja, pusfinalyje lietuvis po įtemptos kovos 1:2 nusileido kitam čekui Melvynui Vachousekui ir pelnė bronzą.

Jaunimo K-1 svorio kategorijoje iki 60 kg Benas Račkus pusfinalyje 3:0 pranoko Mateuszą Grzeskową, o finale 0:3 nusileido čekui Lukašui Hudleriui ir pasidabino sidabru. Toje pačioje svorio kategorijoje kovojęs Lukas Miškinis pusfinalyje 0:3 pralaimėjo L.Hudleriui ir pelnė bronzą.

Bendrą „World Grand Prix“ kikbokso turnyro prizų fondą sudarė 30,4 tūkst. eurų.