Nuoširdus L.Messi interviu: „Niekada nesakiau, jog esu geriausias futbolininkas istorijoje" (28)

2021.12.05 17:44
Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Septintąjį kartą karjeroje prestižinį „Ballon d‘Or“ apdovanojimą laimėjęs Lionelis Messi pripažino, jog niekada svajojo tapti geriausiu futbolininku istorijoje ir šio fakto nesureikšmina.

„Nežinau, ar esu pavyzdys. Man nepatinka tokiu būti ir kažkam dalinti patarimus. Aš kovojau dėl savo svajonių. Iš pradžių tai buvo tapti profesionaliu žaidėju, vėliau stengiausi pranokti save ir kiekvienais metais siekti naujų tikslų. Tarp viso to egzistuoja ir sėkmės elementas. Tai taip pat priklauso nuo Dievo, tikiu, kad jis pasirinko, jog visa tai man nutiktų.

Niekada nesakiau, jog esu geriausias futbolininkas istorijoje. Man yra daugiau nei pakankamai, jog kiti mane laiko vienu geriausių žaidėjų istorijoje. Tai yra kažkas, apie ką niekada nedrįsau įsivaizduoti ar pasvajoti.

Visgi nežinau, kaip tai suformuluoti, kad nebūtų klaidingai interpretuojama. Ne tai, kad man tai neįdomu, bet aš viso to nesureikšminu. Man nieko nekeičia tai, jog aš esu ar nesu geriausias, niekada nesistengiau tokiu būti“,- kalbėjo argentinietis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (28)
Registruoti
Anoniminiai (28)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų