UFC: suktuku varžovą pribaigęs R.Fizijevas į kovą iškvietė garsų aktorių, 0:46 smūgiais atsilikęs veteranas įspūdingai išsigelbėjo VIDEO (1)

2021.12.05 15:46
Rafaelis Fizijevas | „Twitter“ nuotr.

Rafaelis Fizijevas | „Twitter“ nuotr.

 Sekmadienio paryčiais Lietuvos laiku pasibaigusiame „UFC on ESPN 31“ turnyre efektingą pergalę šventė 28-erių kirgizas Rafaelis Fizijevas (11-1).

Trečiojo raundo viduryje R.Fizijevas efektingu suktuku tiksliai spyrė 30-mečiui Bradui Riddellui (10-2) į galvą. Naujosios Zelandijos kovotojas po šio spyrio gerokai apsvaigo ir teisėjas po kelių sekundžių nutraukė kovą, įskaitydamas pergalę kirgizui techniniu nokautu.

5 varžovus iš eilės UFC narve nugalėjęs R.Fizijevas lengvo svorio kategorijos reitinge iki šiol rikiavosi 14-as, bet dabar tikrai kils bent pora pozicijų aukštyn, mat B.Riddellas sąraše buvo 12-as.

R.Fizijevas po kovų garsėja tuo, kad meta iššūkius ne kovotojams, o šou pasaulio garsenybėms. Po pergalės prieš Bobby Greeną kirgizas metė iššūkį Hasbulla, o šį kartą kreipėsi į salėje buvusį garsų aktorių Vince‘ą Vaughną, išgarsėjusį po „Juros periodo parko“ bei „Pono ir ponios Smitų“.

„Duokite man 3 mėnesius ir aš būsiu pasiruošęs dar vienai kovai. Šiandien salėje turime ir vieną legendą, gal jis norėtų su manimi kovoti? Taip, aš apie Vince‘ą Vaughną. Myliu jį“, - juokavo R.Fizijevas.

Pergale džiaugėsi ir 39-erių veteranas Clay Guida (37-21). Amerikietis antrajame raunde smaugimo veiksmu nugalėjo dar vyresnį varžovą – 41-erių brazilą Leonardo Santosą (18-5-1), kuris dar 2000-2001 m. buvo vienas geriausių braziliško džiu-džitsu kovotojų pasaulyje.

C.Guida kovos pradžioje turėjo labai rimtų problemų. Amerikietis po praleisto spyrio į korpusą sunkiai gaudė kvapą, o vienu metu smūgiais buvo atsilikęs net 0:46. Visgi, C.Guida išgyveno varžovo šturmą, atgavo kvapą ir vėliau pats perėmė iniciatyvą, o L.Santosas buvo išsekęs po intensyvių atakų ir apsiginti nepajėgė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų