Užtikrintai R.Fontą įveikęs J.Aldo iškovojo trečią pergalę iš eilės VIDEO (9)

2021.12.05 08:37
Jose Aldo | „Stop“ kadras

Jose Aldo | „Stop“ kadras

 Sekmadienio paryčiais Lietuvos laiku pasibaigusiame „UFC on ESPN 31“ turnyre jau trečią pergalę iš eilės iškovojo 35-erių metų Brazilijos MMA legenda  ir buvęs puslengvio svorio kategorijos čempionas Jose Aldo (31-7 MMA, 13-6 UFC) , kuris po penkių raundų kovos ir vieningo teisėjų sprendimu (50-45, 50-45 ir 49-46) svorio kategorijoje iki 135 svarų užtikrintai nugalėjo Robą Fontą (19-5 MMA, 9-4 UFC).

Po to, kai J.Aldo 2019 m. gegužės – 2020 m. liepos laikotarpiu buvo patyręs tris pralaimėjimus iš eilės (Alexanderiui Volkanovski, Marlonui Moraesui ir Petrui Janui), dabar J.Aldo yra iškovojęs tris pergales paeiliui (įveikė Marloną Verą, Pedro Munhozą ir R.Fontą).

„Aš tam treniravausi“, – po pergalės sakė J.Aldo. „Noriu būti šio diviziono čempionu ir dėl to dirbu. R.Fontas yra sunkus varžovas, aš jį labai gerbiu, bet niekas manęs nesustabdys. Mes treniruojamės tam, kad būčiau visapusišku MMA kovotoju. Tai yra naujasis Aldo“.

R.Fontas pradžioje įrodinėjo, kad yra geresnis boksininkas, tačiau J.Aldo kantriia laukė ir galiausiai prigavo varžovą dešine ranka bei vos neprivertė jo griūti ant žemės. Antrame raunde J.Aldo smūgiavo stipresniais smūgiais, o trečiame įgavo kontrolę ant žemės bei privertė R.Fontą gulėti ant nugaros. Nors R.Fontas sugebėjo išsilaisvinti, tačiau J.Aldo privertė jį sumokėti smūgiu koja, kuris pargriovė varžovą ant žemės. Visgi R.Fontas sugebėjo išgyventi, nors J.Aldo puolė jį talžyti „ground and pound“ stiliumi.

Prieš penktąjį raundą R.Fonto treneriai pabrėžė, kad jam reikia nokautuoti varžovą, jeigu jis nori švęsti pergalę. Užsivedęs R.Fontas bandė atlikti akcentuotus ir skaudžius smūgius, tačiau J.Aldo sėkmingai tai atrėmė ir išvengė žalos. J.Aldo net sugebėjo atlitki smūgių seriją, kuri rimtai sužeidė R.Fontą, tačiau jis ištvėrė iki kovos pabaigos.

Nors J.Aldo aiškiai pasakė, kad nori tapti svorio kategorijos iki 135 svarų čempionu, tačiau iki titulinės kovos jam teks iškovoti dar bent vieną pergalę bei 2022 m. pradžioje sulaukti P.Jano ir Aljamaino Sterlingo kovos.

„Noriu kovoti dėl titulo, bet mes nežinome, kada tai nutiks“, – sakė J.Aldo. „Taigi, T.J. Dillashaw yra visai šalia manęs ir aš noriu su juo kautis. Tai man būtų geriausias varžovas“.

Sugrįžęs po dviejų metų diskvalifikacijos už dopingą, T.J. Dillashaw šių metų liepą nugalėjo Cory Sandhageną.

Geriausia vakaro kova šiame turnyre pripažinta Mallory Martino ir Cheyanne Vlismo dvikova, o abu kovotojai užsidirbo po 50 tūkst. JAV dolerių premijas. Po tiek pat užsidirbo ir geriausius vakaro pasirodymus pademonstravę Clay Guida, Chrisas Curtisas, Jamahalas Hillas ir Rafaelis Fizijevas.

„UFC on ESPN 31“ turnyro rezultatai:

Jose Aldo įveikė Robą Fontą vieningu teisėjų sprendimu (50-45, 50-45, 49-46)

Rafaelis Fizijevas įveikė Bradą Riddellą techniniu nokautu – Raundas 3, 2:20

Jamahalas Hillas įveikė Jimmy Crute'ą nokautu – Raundas 1, 0:48

Clay Guida įveikė Leonardo Santosą skausmingu veiksmu („rear-naked choke“) – Raundas 2, 1:21

Chrisas Curtisas įveikė Brendaną Alleną techniniu nokautu – Raundas 2, 1:58

Alexas Morono įveikė Mickey Gallą vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-27)

Duško Todorovičius įveikė Maki Pitolo techniniu nokautu – Raundas 1, 4:34

Manelas Kape įveikė Zhalgasą Zhumagulovą techniniu nokautu – Raundas 1, 4:02

Bryanas Barberena įveikė Darianą Weeksą vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

Cheyanne'as Vlismas įveikė Mallory Martiną vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 29-28, 29-28)

Williamas Knightas įveikė Alonzo Menifieldą vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

Claudio Puelles įveikė Chris Gruetzemacher skausmingu veiksmu („kneebar“) – Raundas 3, 3:25

Vince'as Moralesas įveikė Louisą Smolką nokautu – Raundas 1, 2:02

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų