Z.Ibrahimovičius prisiminė jį pribloškusį „Man United“ elgesį: „Iš mano algos jie išskaičiavo 1 svarą“ (12)

2021.12.04 22:24
Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

 Naujausioje savo autobiografijoje „Adrenaline“ Zlatanas Ibrahimovičius prisiminė jį pribloškusį „Man United“ klubo elgesį.

„Visiems atrodo, kad „United“ yra vienas didžiausių ir turtingiausių klubų pasaulyje, bet kai esi komandos viduje, tuomet pastebi detalių, kurios būdingesnės mažiesiems klubams. Kartą su komanda buvome apsistoję viešbutyje. Prieš rungtynes ištroškau, todėl iš mini baro pasiėmiau vaisių sulčių. Sužaidėme rungtynes, išvykome namo. Praėjus mėnesiui gavau algą. Įprastai tik kartą per metus tikrindavau visas sumas, bet šį kartą nusprendžiau pažiūrėti, ko ten prirašyta.

Pastebėjau, kad nuo mano mėnesinės algos kažkodėl buvo išskaičiuotas 1 svaras. Paskambinau vadybininkui ir paklausiau, kas čia vyksta. Jis pasakė, kad jie išskaičiavo 1 svarą už tas vaisių sultis, kurias pasiėmiau iš mini baro. Paklausiau, ar jis juokauja, o jis rimtu tonu man aiškino, kad turėjau už tas sultis susimokėti. Įsivaizduojate? Tai buvo mano darbo vieta, tame viešbutyje apsistojau tik dėl to, kad būčiau su komanda ir ruoščiausi rungtynėms. Jei man reikia žaisti, tai mano organizmui reikia skysčių. Negaliu eiti į aikštę dehidratavęs. Tokie mokėjimai už sultis Italijoje būtų neįsivaizduojami. Tai smulkios detalės, bet jos yra svarbios. Taip galima užsitarnauti arba prarasti futbolininkų pagarbą organizacijai“, - aiškino Z.Ibrahimovičius.

Švedas „Man United“ klube 2016-2018 m. sužaidė 53 rungtynes ir įmušė 29 įvarčius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų