J.Kavanagh apie raumenis „pumpuojantį“ C.McGregorą: „Jo sugrįžimas gali būti vidutinio svorio kategorijoje“ VIDEO (5)

2021.12.04 16:43
Conoras McGregoras | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Conoras McGregoras | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 33-ejų airis Conoras McGregoras per savo karjerą jau spėjo išbandyti puslengvio, lengvo ir pusvidutinio svorio kategorijas. Visgi, šiuo metu airis yra priaugęs tiek svorio, kad jo treneris Johnas Kavanagh pajuokavo apie auklėtinio galimybę išmėginti jėgas net ir vidutinio svorio kategorijoje.

„Conoras dabar labai daug dirba su svarmenimis. Jo raumenų masė stipriai padidėjo. Manau, kad jis sugrįš kaip vidutinio svorio kategorijos kovotojas“, - „Submission Radio“ eteryje juokėsi J.Kavanagh.

C.McGregoro treneris pridėjo, kad jau netrukus jo auklėtinis pasirodys salėje: „Conoras už maždaug poros savaičių grįš į treniruotes salėje su manimi. Tada jis galės mažiau laiko skirti svarmenų kilnojimui ir vėl pradės kovinio sporto treniruotes. Conoras ne iš tų kovotojų, kurie net ir po ilgos pertraukos norėtų „apšilimui“ skirtų varžovų. Man atrodo, kad Conoras ir taip neblogai apšilęs. Jis turi bent 100 varžovų, kurie tik ir laukia, kada galės su juo susikauti. Palaukime treniruočių, pažiūrėsime, kaip laikosi jo koja ir tada galėsime kažką plačiau kalbėti. Visi gerai žino, kad Conoras turi užtektinai pinigų, todėl tai jam nebėra svarbus faktorius. Conorą dabar motyvuoja noras tapti geresniu kovotoju, noras pranokti buvusią savo versiją. Jam reikia varžovo, kuris jam taptu rimtu iššūkiu“.

C.McGregoras, kalbėdamas su fanais, pripažino, kad dabar sveria tiek, kiek standartinis vidutinio svorio kategorijos kovotojas: „85 kg raumenų. Nė lašo riebalų“.

Netitulinių vidutinio svorio kategorijų kovų limitas yra 84,37 kg. Tuo tarpu šlovingiausiais karjeros laikais, kaudamasis puslengviame svoryje, C.McGregoras svėrė 65,77 kg.

Nors C.McGregoro treniruotės po truputį intensyvėja, teigiama, kad į sparingus jis galės grįžti tik balandžio mėnesį, todėl kitos jo UFC kovos veikiausiai teks laukti iki 2022 m. vasaros.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų