N.Petkevičius: „Jei liūdėsiu dėl rinktinės, tai niekada nieko neįrodysiu“

2021.12.04 16:05
Nauris Petkevičius | LFF nuotr.

Nauris Petkevičius | LFF nuotr.

 

A lygos futbolininkai Sportas.lt ir „Sveiks valio“ rinkimuose „Žaidėjų balsas“ „Hegelmann Litauen“ puolėją Naurį Petkevičių išrinko geriausiu lygos lietuviu. Patį puolėją toks kolegų sprendimas gerokai nustebino.

„Kažkaip netikėta buvo. Galvojau gal kažkas iš vyresnių žaidėjų taps. Aišku, labai malonu, kad visi žaidėjai A lygoje, taip balsavo ir įvertino. Labai smagu“, - tinklalaidėje „FutbolasLT“ kalbėjo N.Petkevičius.

16 įvarčių šį sezoną. Kaip manai, ar tai yra tavo proveržio metai ir ar pavyks taip ir toliau kilti aukštyn?

Daug ką davė treneriai. Tiek A.Skerla, tiek A.Velička. O kaip bus toliau, sunku pasakyti. Nežinau, kur tęsiu karjerą po šito sezono, tai matysim kaip viskas bus. Nors tai priklauso kaip ir nuo manęs, bet tuo pačiu tai priklauso ir nuo trenerių. Priklausys kur išvažiuosiu. Gal jiems nepatiks mano žaidimo stilius, gal sėdėsiu ant suolo. Jeigu gausiu savo šansą, tai stengsiuosi įrodyti, kaip įrodžiau šį sezoną.

Ar jau yra „pretendentų“ kur gali išvykti?

Taip. Kas buvo minėta per „PadKastą“, tas pats yra ir šiai dienai. Dabar norisi šiek tiek pasiilsėti, nes jaučiasi nuovargis tiek psichologiškai, tiek fiziškai, todėl norisi atitrūkti kelioms dienoms nuo futbolo, o po to žiūrėsime, kur reikės tęsti karjerą toliau.

Grįžkime į pačią sezono pradžią. Pirmos rungtynės, kuriose už vaikišką veiksmą buvai pašalintas iš aikštės. Tuomet trejų rungtynių diskvalifikacija, po to kelios rungtynės ant suolo. Kaip tada jauteisi? Ar galėjai įsivaizduoti, jog po pirmo tokio blankaus rato taip šausi į viršų?

Tiesiog dirbau su savimi. Kai žaidi futbolą, neužtenka vien tik dirbti ties technikos elementais ar sporto salėje. Reikia skirti laiko ir dirbti ties savikontrole. Pirmose rungtynėse tiesiog perdegiau. Gal labai norėjau kažką įrodyti, o Telšių žaidėjai mane išprovokavo. Kadangi aš toks karštakošis, pasidaviau provokacijai, padariau nesąmonę. Pamoka visam gyvenimui. Nuo tos dienos stengiausi dirbti su savimi, su savo galva, kad tokių momentų daugiau nebebūtų. Viso sezono metu stengiausi nekalbėti su teisėjais ir būti savimi.

Šiemet buvo daug kalbų apie tai, jog galbūt esi vertas kvietimo ir į nacionalinę rinktinę, bet to kvietimo nesulaukei. Ar pats galvoji, jog jau šiais metais jau turėjai ir galėjai patekti į rinktinę?

Kai gavau tą raudoną kortelę, nuo to momento šią mintį buvau palaidojęs. Tačiau kai pradėjau mušti įvarčius, pradėjo sektis man, pradėjo sektis komandai, buvau tikrai patikėjęs, kad galbūt tikrai esu vertas ir galbūt treneriai atkreips dėmesį ir pakvies į rinktinę. Buvo truputėlį liudna. Tačiau jei liūdėsiu dėl to, tai niekada nieko neįrodysiu. Reikėjo dirbti toliau ir viskas. Šiek tiek gaila, bet ką padarysi – toks trenerių pasirinkimas. Yra kaip yra, judėsime toliau.  

---

Viso pokalbio su N.Petkevičiumi klausykitės tinklalaidėje „FutbolasLT“:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROBASKET 2022