V.Dambrauskas prieš laukiančią dvikovą su Kroatijos čempionais: „Tikiuosi pergalės“ (1)

2021.12.04 16:02
Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Splito „Hajduk“ klubo žaidimą atgaivinęs lietuvis Valdas Dambrauskas rytoj pasitiks turbūt rimčiausią galimą iššūkį. Keturias pergales iš eilės su „Hajduk“ iškovojęs lietuvis rytoj Zagrebe žais prieš daugkartinius ir dabartinius šalies čempionus – Zagrebo „Dinamo“.

„Dinamo“ šiuo metu yra tik trečioje vietoje, todėl klubas prieš kelias dienas pakeitė trenerį ir į vyriausiojo stratego kėdę pasodino buvusį „Hajduk“ trenerį Željko Kopičių.

Tačiau V.Dambrauskas į „Maksimiro“ stadioną vyks tik pergalės ir apie tai garsiai sakė spaudos konferencijoje.

„Tikiuosi pergalės. Nežinau, kodėl kitiems atrodo keista tikėtis pergalės. Tai normalu. Ir jei būtume pralaimėję paskutines keturias rungtynes, sakyčiau tą patį. Mūsų klube taip ir turi būti. Girdėjau žmones sakant, kad esame favoritai, bet „Dinamo“ yra gera komanda. Jie pakeitė trenerį, tad bus sunku pasiruošti rungtynėms dėl tokio pasikeitimo. Turime atiduoti daugiau nei 100 procentų, kad laimėtume „Maksimire“, – kalbėjo V.Dambrauskas.

„Nemanau, kad treneris Kopičius turėtų būti analizuojamas, kol jis vadovavo „Hajduk“. Dabar jis turi kitų žaidėjų. Turime pasiruošti rungtynėms tinkamai prieš dabartinį čempioną ir komandą, kuri namuose yra favoritė prieš bet kurią kitą Kroatijos komandą. Tikiu, kad pasirengsime geriausiai kaip įmanoma“, - tęsė lietuvis.

„Stengiuosi suprasti čia esančių žmonių mąstymą, bet negaliu suprasti euforijos. Įveikėme keturias komandas, kurios yra žemiau mūsų. Padarėme tai, ką turėjome padaryti. Nieko daugiau. Mes neturime trofėjaus, medalių. Esame ketvirti. Ketvirtoji pozicija negarantuoja vietos kitą sezoną Europoje. Nesuprantu, kodėl buvo sukurta euforija. Turiu daug patirties laimėjus trofėjus ir tada suprantu tą euforiją. Dabar esame tik kažko viduryje“, - sirgalių lūkesčius ir tvyrančią euforiją sumažinti siekė lietuvis.

„Tokios komandos kaip „Dinamo“ nepralaimi dvejų ar trijų rungtynių iš eilės. Turime savo planą, būsime pasiruošę ir mes žinome kaip atakuoti, kaip galime daryti įtaką rungtynėms ir koks bus „Hajduk“, o ne „Dinamo“. Norime būti drąsūs ir žaisti gerą futbolą. Visi žinome stipriausias jų puses. Nors atvyko naujas treneris, bet jos neturi daug laiko ką nors pakeisti. Manau, kad naujasis treneris pasitikės tais pačiais lyderiais ir geriausias jų žaidėjais“, - užbaigė V.Dambrauskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų