Po keitimo aikštėje pasirodęs G.Wijnaldumas 92-ąją minutę išplėšė PSG klubui lygiąsias su „Lens“ VIDEO (10)

2021.12.04 23:59

Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynės tarp „Lens“ ir Paryžiaus „Saint – Germain“ komandų baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Lionelio Messi 18-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir šių rungtynių rezultatas nepakito.

Mauro Icardi 37-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Jeanas Louisas Leca meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Angelis Di Maria pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau J.L.Leca dar kartą sėkmingai apgynė vartus.

Seko Fofana 62-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Lens“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Kylianas Mbappe 72-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau J.L.Leca meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko.

Georginio Wijnaldumas 92-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė dramatiškas lygiąsias 1:1.

Tre 01-19 Montpellier 20 : 00 Troyes
Tre 01-19 Clermont 20 : 00 Strasbourg
Tre 01-19 Lille 20 : 00 Lorient
Pen 01-21 Lyon 22 : 00 Saint-Etienne