„Hegelmann Litauen“ pažymėjo savo debiutą esporto pasaulyje

2021.12.03 18:30
„Hegelmann Litauen“ pažymėjo savo debiutą esporto pasaulyje | Organizatorių nuotr.

„Hegelmann Litauen“ pažymėjo savo debiutą esporto pasaulyje | Organizatorių nuotr.

 Gruodžio 2 dienos vakaras „Optibet A lyga“ klubams įeis į jų istoriją. Lietuvos čempionato klubų naujai suburtos elektroninio sporto komandos debiutavo „FIFAe Club Series“ pasaulinio esporto klubų čempionato atrankoje.

„FIFAe Club Series 2022“ varžybas Lietuvos komandos pradėjo preliminariame atrankos etape Šiaurės Europos zonoje, kur kartu varžėsi žemesnį reitingą turinčios (arba naujokės) 128 komandos, suskirstytos į du lygiaverčius divizionus.

Klubų komandos sudarytos iš kelių žaidėjų FIFA futbolo žaidime rungtyniavo prieš priešininkus iš Anglijos, Rusijos, Lenkijos, Danijos, Švedijos ir Norvegijos.

Geriausiai čia sekėsi Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ esporto komandai, kurią atstovavo Giedrius „Senseless“ Mičiulis ir Raidas „Rleon13“ Leonas.

Pirmąją dvikovą mėlynai baltų atstovai pralaimėjo FC „Diesel“ komandai iš Rusijos, bet vėliau įveikė „Smith Brothers“ komandos barjerą ir tęsė savo kovas pralaimėtojų grupėje.

„Hegelmann Litauen“ pažymėjo savo debiutą esporto pasaulyje | Organizatorių nuotr.

„Hegelmann Litauen“ pažymėjo savo debiutą esporto pasaulyje | Organizatorių nuotr.

Trečiose atrankos rungtynėse burtai lėmė dviejų A lygos klubų komandų akistatą. FC „Hegelmann Litauen“ susitiko prieš Gargždų FK „Bangą“. Po trijų rungtynių kovos Kauno rajono komanda šventė pergalę ir žengė toliau kur jų laukė Lenkijos klubas Bytomo „Polonia“. Labiau tokiose kovose užgrūdinti priešininkai šventė pergalę ir paliko lietuvius per vieną žingsnį nuo lemiamų rungtynių dėl patekimo į pagrindinį „FIFAe Club Series“ etapą.

„Rungtynes pralaimėjau ir jaučiausi labai nusiminęs, nes žaidimo prasme nesijaučiau blogesnis. O pergalė galbūt būtų atvėrusi duris į kitą varžybų dieną. Žinau, kad reikia ieškot pozityvo, tad save nuraminau, kad visgi FC Hegelmann Litauen komanda nuėjo toliausiai iš visų A lygos klubų, tad tikiuosi klubas neliko nusivylęs mano ir kolegos rezultatais“, – po paskutinių rungtynių kalbėjo Giedrius „Senseless“ Mičiulis.

„Džiaugiames įėję į Lietuvos esporto istoriją, sudalyvavę puikiai organizuotame renginyje. Noriu pasveikinti kolega nuostabiai sužaidus, komanda nukeliavo toliausiai iš visų A lygos klubų ir tik vieno žingsnelio pritrūko iki antros dienos kovų. Nenuleidžiame galvos, pamatėme savo trūkumus, kuriuos sieksime ištaisyti ateities kovose“, – savo įžvalgomis apie debiutą pasidalijo Raidas „Rleon13“ Leonas.

Įdomu, kad vakar įvyko istorinis įvykis, kai du Lietuvos futbolo klubai – FC „Hegelmann Litauen“ ir Gargždų „Banga“ susidūrė tarptautinėse FIFA varžybose. Tai įeis į šalies futbolo metraščius ir archyvą. Po naujų metų, laukimas Lietuvos futbolo esporto čempionatas, kuriame bus varžomasi dėl geriausio vardo ir patekimo į nacionalinę esporto rinktinę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų