Paplūdimio rinktinė – pirmąkart reitingo penkiasdešimtuke

2021.12.03 13:31
Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė | LFF nuotr.

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė | LFF nuotr.

Naujausiame FIFA paskelbtame geriausių pasaulio paplūdimio rinktinių reitinge Lietuvos rinktinė pakilo į penkiasdešimtąją vietą. Tai geriausias rezultatas šios rinktinės istorijoje. Per metus lietuvių įskaitinių taškų kraitį padidino nuo 170 iki 196.

„Be abejo, džiugina tai, tačiau viduje galvoju, kad turėtumėm būti dar aukščiau. Niekaip neiškrenta iš galvos rungtynės prieš Graikiją, kuriose nesugebėjo išsaugoti keturių įvarčių persvaros. Aišku, nereikia galvoti, kas būtų jeigu būtų, tačiau.. mes būtumėm žaidę B diviziono superfinale, o tai reikštų papildomus įskaitinius taškus bei dar aukštesnę vietą reitinge“, - sakė Lietuvos paplūdimio rinktinės vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas.

Strategas dar šiemet tikėjosi išvesti komandą į Europos čempionato A divizioną, tačiau šiuos tikslus perkelia į kitus metus. Lietuviai B diviziono kovas kitą vasarą pradės Moldovoje.

„Kitų metų tikslai negali būti kitokie, nes UEFA didina A diviziono dalyvių skaičių, o tai reiškia, kad patekti iš B į A divizioną bus lengviau. Padarysime viską, kad 2023 metais Lietuva rikiuotųsi šalia Europos A diviziono komandų“, - sakė S.Mammadovas.

Priminsime, kad šiuo metu A divizione žaidžia 12 komandų, o nuo 2023-ųjų jų bus 16.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų