Buvusi UFC čempionė atsidūrė ligoninėje: užpuolimu apkaltino NFL futbolininką

2021.12.03 12:32
Nicco Montano | Instagram.com nuotr

Nicco Montano | Instagram.com nuotr

 Neseniai iš UFC atleista 32-ejų Nicco Montano, kuri 2017 m. tapo pirmąja moterų 56,7 kg svorio kategorijos pasaulio čempione, pranešė, kad atsidūrė ligoninėje po to, kai ją užpuolė NFL futbolininkas Justinas Wilsonas.

„Šiandien jis atsistojo ant mano kaklo ir trypė veidą. Jis mane spardė ir daužė į lovos kraštą. Sekundei man pavyko nuo jo pabėgti. Nuoga šaukiausi pagalbos, o mane išgirdo viešbučio darbuotojai. Aš dabar įstrigusi Teksase. Nežinau, kur dabar jis, ir tai mane gąsdina. Dabar esu ligoninėje. Laimei, turiu pakankamai gerus kovinio sporto įgūdžius ir esu fiziškai stipri, todėl galėjau bent kažkiek apsiginti“, - savo „instagram“ paskyroje rašė N.Montano.

Iš pradžių skelbta, kad N.Montano puolė MMA kovotojas, tačiau ji informaciją patikslino: „Justinas Watsonas yra 122 kg sveriantis NFL žaidėjas. Jis ne MMA kovotojas“.

„Sportskeeda“ praneša, kad pats J.Wilsonas pakomentavo N.Montano įrašą „instagram“ tinkle: „Kiekvienoje istorijoje visada reikia matyti abi puses. Nicco ir visam pasauliui siūlyčiau išsiblaivyti. Nėra čia ką aiškinti. Atvyko pareigūnai, išsiaiškino situaciją, niekas nebuvo areštuotas. Apmaudu, kad Nicco atsidūrė ligoninėje, bet aš dar kartą galiu pakartoti, kad kiekvienoje istorijoje reikia išklausyti abi puses. Nedarykite skubotų išvadų“.

Justino Wilsono komentarai:

Justino Wilsono komentarai | Instagram.com nuotr

Justino Wilsono komentarai | Instagram.com nuotr

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų