Skolos iš uzbekų neatgaunantis A.Kančelskis kavinėje sulaukė kaukėtų vyrų vizito: „Jie pagrasino, kad sulaužys man kojas“ VIDEO

2021.12.03 12:03
Kavinė Maskvoje | Youtube.com nuotr.

Kavinė Maskvoje | Youtube.com nuotr.

 Lietuvių kilmės futbolo treneris Andrejus Kančelskis iki šiol neatgauna skolos iš Namangano „PFC Navbahor“ (Uzbekistanas) klubo, kuriame dirbo dvejus metus. 2020 m. spalį jis paliko Uzbekistaną, o FIFA įpareigojo klubą išmokėti A.Kančelskiui 1,8 mln. JAV dolerių skolą.

Neseniai A.Kančelskis leido laiką kavinėje Maskvoje (Rusija), kai prie jo priėjo kaukėti vyrai. Teigiama, kad jie pasiūlė A.Kančelskiui 80 tūkst. JAV dolerių kompensacija su sąlyga, kad jis atsiims ieškinį prieš „PFC Navbahor“. Treneris atsisakė tai padaryti, o vyriškiai tada pagrasino, kad sulaužys jam kojas.

„Informaciją apie grasinimus perduosiu FIFA ir UEFA. Šitą situaciją reikia rimtai ištirti. Noriu, kad tie žmonės būtų surasti ir atsakytų už savo veiksmus. Tai pirmas kartas, kai man kas nors grasino. Aš pats viską dariau pagal įstatymus ir tikėjausi, kad problemas galima išspręsti civilizuotu būdu“, - sakė A.Kančelskis.

Po Sovietų Sąjungos subyrėjimo A.Kančelskis turėjo progą atstovauti Lietuvos, Ukrainos arba Rusijos rinktinėms, bet pasirinko pastarąją. Geriausius karjeros metus jis praleido „Manchester United“ klube, kuriame 1991-1995 m. sužaidė 161 rungtynes ir įmušė 36 įvarčius.

Futbolininko karjerą A.Kančelskis baigė 2006 m., o nuo 2010 m. įsidarbino treneriu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų