N.Diazas pašiepė UFC norą, kad jis susikautų su Ch.Čimajevu, pastarasis jį išvadino „netikru gangsteriu“ (8)

2021.12.03 10:29
Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

 Ilgametis UFC kovotojas Nate‘as Diazas nėra nei kiek suinteresuotas kovoti su kylančia organizacijos žvaigžde Chamzatu Čimajevu.

Buvęs pretendentas į titulą ir vienas populiariausių UFC kovotojų N.Diazas (20-13 MMA, 15-11 UFC) atskleidė, kad UFC organizacija bando suorganizuoti jo ir Ch.Čimajevo (10-0 MMA, 4-0 UFC) kovą, tačiau kalbėdamas „TMZ Sports“, N.Diazas aiškiai pasakė, kad jo tai nedomina.

„Jie bando man duoti Ch.Čimajevą, bet aš tai laikau nepagarba man, jog jie bando siūlyti man naujoką“, – kalbėjo N.Diazas. „Kai tu turi keturias kovas UFC organizacijoje, net netark mano vardo. Tam reikia pasiekti lygį ir aš net nenoriu girdėti jo vardo“.

36-erių metų N.Diazas dabar atsidūrė gana keblioje karjeros situacijoje. Pagal dabartinę sutartį su UFC jam liko viena kova ir atrodo, kad jis nori išbandyti laisvų agentų rinką.

Pats N.Diazas to nepatvirtino, tačiau teigė, kad kol kas vis dar ieško galimo varžovo.

„Stengiuosi kuo greičiau kovoti su kuo nors UFC, tačiau niekas to nenori“, – sakė N.Diazas. „Bet kuriame divizione aš noriu kovoti su vienu iš TOP-10 kovotojų, bet jie visi sėdi užsičiaupę, nes visi bijo“.

Praėjus kelioms valandoms po paviešinto N.Diazo interviu, Ch.Čimajevas pateikė ir savo atsaką. Jis vadino N.Diazą „netikru gangsteriui“ ir „lengvais pinigais“.

„Tu netikras gangsteris ir man nerūpi su kuo kovoti, aš ateinu visų. Kur jūs visi gangsteriai ir karaliai? Esu čia tam, kad žudyčiau visus. Aš esu karalius, aš esu gangsteris“, - rašė Ch.Čimajevas.

Ch.Čimajevas taip pat paprašė N.Diazo perduoti žinutę savo broliui Nickui Diazui.

„Pasakyk labas savo vyresniajam broliui. Pasakyk jam, kad nebijotų manęs, aš nemušu senų žmonių. Jis žino, ką aš turiu omenyje. Las Vegase aš tiesiog norėjau pasisveikinti, bet vargšelis pabėgo“, - rašė Ch.Čimajevas.

Vėliau Ch.Čimajevas įkėlė dar kelias žinutes, tačiau šį kartą nusižiūrėjo Colby Covingtoną.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų