Žibėjęs A.Rubitas atvedė „Bayern“ į pergalę (2)

2021.12.02 22:41
Augustine'as Rubitas | Scanpix nuotr.

Eurolygos stipriausių aštuoneto link artėja Miuncheno „Bayern“ (6/7) krepšininkai.

Bavarai šį kartą namuose 73:65 (12:20, 27:18, 19:16, 15:11) palaužė Vilerbano ASVEL (7/6) komandą.

Sėkmingiau susitikimą pradėjo prancūzai ir netruko susikrauti 7 taškų persvaros (2:9), o antrojo ketvirčio pradžioje ekipas skyrė 11 taškų (12:23).

Vis dėlto, vokiečiai davė atsaką ir dar prieš ilgąją pertrauką sugebėjo persverti rezultatą (36:32).

Po didžiosios pertraukos iniciatyva ir toliau priklausė aikštės šeimininkams, kurie po dar dviejų rezultatyvių išpuolių paeiliui didino atstumą jau iki dviženklio (58:46).

Ketvirtajame kėlinyje prancūzai sugrįžo į rungtynes ir priartėjo iki minimumo (64:63), tačiau tuomet šeimininkai atsakė spurtu 9-0 ir užbaigė rungtynes (73:63).

Abi komandos labai netaikliai metė tritaškius: aikštės šeimininkai 23 proc. (5/22), o svečiai – 17 proc. (4/24).

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 19 (8/13 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud., 12 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 18 (8 atk. kam.), Nickas Weileris-Babbas ir Corey Waldenas po 9, Deshaunas Thomasas 7.

ASVEL: Elie Okobo 14 (3/6 dvit., 2/7 trit., 2/3 baud., 5 rez. perd.), Chrisas Jonesas (5 rez. perd.) ir Jamesas Gistas po 10, Charlesas Kahudi 8, Youssoupha Fallas 7.