Kovoti su Ch.Čimajevu norintis G.Nelsonas pripažino nukentėjęs graplingo su H.Bjornssonu metu: „Kažkas pokštelėjo“ fotogalerija + VIDEO

2021.12.02 20:42
Gunnaras Nelsonas ir Hafthoras Bjornssonas | Instagram.com nuotr

Gunnaras Nelsonas ir Hafthoras Bjornssonas | Instagram.com nuotr

 Jau daugiau nei dvejus metus dėl traumų kovoti negalintis 33-ejų islandas Gunnaras Nelsonas (17-5-1), kalbėdamas su „MMA Fighting“, pripažino, kad graplingo šou su galiūnų sporto žvaigžde Hafthoru Bjornssonu jam tikrai neišėjo į naudą.

„Iš pradžių viskas buvo smagu, bet antrajame raunde Hafthoras užvirto ant manęs. Tada išgirdau pokštelėjimą. Po kelių sekundžių ėmiau jausti, kad kažkas ne taip su mano šonkauliais, oda pradėjo tinti. Nepaisant to, nenorėjau Hafthorui nieko sakyti ir nutraukti tos draugiškos kovos. Pagalvojau, kad man tereikia palaukti, kol Hafthoras atidengs savo kaklą ir aš viską užbaigsiu. Tik tada jis dar kartą atsigulė ant manęs ir kvėpuoti darėsi vis sunkiau. Sprendimas užsiimti graplingu su Hafthoru tikriausiai buvo kvailokas. Aš Hafthoro dėl to nekaltinu. Tiesiog jis sveria 160 kg ir bandė pasirodyti kaip įmanoma geriau“, - svarstė G.Nelsonas.

Islandas pažymėjo, kad šonkaulių sužeidimai – labai nemalonūs: „Reikia daug laiko atsigauti po tokių traumų. Jausmas siaubingas. Dėl viršutinių šonkaulių sužeidimų nukenčia pečiai, darosi sunku kvėpuoti“.

G.Nelsonas patikino, kad į UFC narvą norėtų grįžti kovo mėnesį, kuomet planuojamas turnyras Londone (Didžioji Britanija). Islandas tame turnyre sutiktų kautis su pačiu Chamzatu Čimajevu.

„Žinote, aš galiu kautis prieš bet ką. Jei Chamzatas nori kovos prieš mane, tada mes galime tai padaryti. Jis yra labai geras kovotojas ir man būtų garbė su juo dalintis narvu Londone“, - sakė G.Nelsonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų