Z.Ibrahimovičius: apie konfliktą su R.Lukaku, bandymą persikelti į „Napoli“ ir „Ballon d‘Or“ rezultatus (11)

2021.12.02 13:33
Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

 „AC Milan“ klube sėkmingai žaidžiantis 40-metis švedas Zlatanas Ibrahimovičius, kalbėdamas su „Corriere della Sera“, atskleidė, kad jo karjera galėjo pakrypti į kitą Italijos klubą – „Napoli“.

„Po to, kai pažiūrėjau dokumentinį filmą apie Maradoną, pats užsinorėjau pasekti jo pėdomis. Nusprendžiau, kad noriu persikelti į „Napoli“ ir su juo laimėti „Serie A“. Tuo metu jau buvau pavargęs nuo JAV ir svarsčiau apie karjeros pabaigą, bet agentas Mino Raiola sakė, kad turiu atsisakyti šios beprotiškos minties ir grįžti žaisti į Italiją“, - sakė Z.Ibrahimovičius.

Švedas patikino, kad jo planus sugriovė Carlo Ancelotti atleidimas: „Su „Napoli“ viskas jau buvo suderinta, bet tada jų savininkas atleido Ancelotti. Kai tai nutiko, paklausiau Mino, kuri komanda „Serie A“ dabar demonstruoja prasčiausią formą. Pasakiau, kad norėčiau tokiai komandai padėti. Jis pasakė, kad „AC Milan“ ankstesnę dieną 0:5 pralaimėjo prieš „Atalantą“. Tada ir nusprendžiau keltis į Milaną“.

Z.Ibrahimovičius Milane ne kartą konfliktavo su aršiausių priešininkų – „Inter“ – žvaigžde Romelu Lukaku. Švedas pažymėjo, kad jų ginčas iki šiol nėra išspręstas.

„Lukaku turi didžiulį ego. Kai jį įžeidžiau, tai paliečiau jo skaudžiausią vietą. Jis prarado savikontrolę. Turiu su juo neišspręstų reikalų. Tikiuosi, kad aikštėje dar kada nors susitiksime. Tik nesupraskite manęs klaidingai. Visus ginčus su Lukaku noriu išspręsti aikštėje. Už aikštės ribų nėra žmogaus, kurio nekęsčiau“, - sakė Z.Ibrahimovičius.

Galiausiai švedas pakomentavo neseniai pasibaigusių „Ballon d‘Or“ rinkimų rezultatus: „Jei reikėtų rinktis tarp Cristiano ir Leo, tai pasirinkčiau Leo, nes su juo kartu man yra tekę žaisti. Mūsų santykiai su Leo visada buvo dalykiniai, tai yra žmogus, kuris gyvena futbolu. Nepaisant to, šiemet „Ballon d‘Or“ trofėjų turėjo gauti Lewandowskis“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų