Pirmą kartą į bokso ringą žengęs 20-metis patyrė mirtinus sužalojimus: mama reikalauja įvykdyti teisingumą (6)

2021.12.02 13:19
Nathanas Valencia | Instagram.com nuotr

Nathanas Valencia | Instagram.com nuotr

 Las Vegaso universitete studijavęs 20-metis Nathanas Valencia tragiškai paliko šį pasaulį dėl sužalojimų, patirtų labdaringame bokso renginyje.

Teigiama, kad jokios kovinio sporto patirties neturėjęs N.Valencia sutiko dalyvauti studentų brolijos organizuotame turnyre, kuriame buvo renkami pinigai jaunių bokso klubui. Praėjus vos 5 minutėms po kovos pabaigos 20-metis studentas sukniubo. Po 4 dienų pranešta apie jo mirtį.

„Prieš tą turnyrą vis klausinėjau Nathano, ar jis dėvės kokią apsaugą, ar kas nors ten rūpinsis dalyvių sveikata. Jis sakė, kad dėvės šalmą ir kad viskas vyks saugiai, nes tai tėra labdaringas bokso turnyras. Jis man sakė nustoti nerimauti, bet aš tada sužinojau, kad jis tame turnyre dalyvaus pagrindinėje kovoje. Negalėjau suprasti, kaip tai nutiko. Jis mums aiškino, kad tas turnyras skirtas žmonėms be jokios patirties bokse. Nathanas boksu niekada neužsiėmė. Jis į ringą žengė tik dėl labdaros“, - CNN sakė N.Valencios mama Cynthia, pažymėjusi, kad ji su kitais šeimos nariais nenurims tol, kol nebus įvykdytas teisingumas.

Teigiama, kad turnyro organizatoriai visiškai nesirūpino dalyvių saugumu. Po to, kai N.Valencia sukniubo, 15 minučių buvo laukiama, kol atvyks greitosios pagalbos automobilis, nes šalia ringo medikų nebuvo. N.Valencios artimieji taip pat tikina, kad turi vaizdo įrašų, įrodančių, jog teisėjai turnyro metu gėrė alkoholį ir neskyrė dėmesio kovotojų sveikatai.

„Pasakysiu tik tiek, kad jei tame turnyre būtų laikomasi normalių kovotojų saugumo reikalavimų, tai dabar sūnus būtų namuose. Jam būtų 21-eri ir mes švęstume jo gimtadienį“, - sakė N.Valencios tėvas Michaelas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų