P.Vaitiekūnui Graikijoje nepavyko sukurti sensacijos (papildyta)

2021.12.02 16:35
Pijus Vaitiekūnas | Organizatorių nuotr.

Heraklione (Graikija) vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre šią savaitę dalyvauja 18-metis lietuvis Pijus Vaitiekūnas (ITF-2160).

Ketvirtadienį vienetų varžybų aštuntfinalyje vardinį kvietimą gavęs lietuvis per 54 minutes 1:6, 2:6 nusileido pirmajai turnyro raketei vokiečiui Kai Wehneltui (ATP-644). P.Vaitiekūnas šiame mače neturėjo „break pointų“ (vokietis realizavo 4 iš 6), o K.Wehneltas pirmaisiais padavimais laimėjo 100 proc. įžaistų kamuoliukų (25 iš 25), kai lietuvis – 61 proc.

P.Vaitiekūnas Heraklione iškovojo 1-ą ATP vienetų reitingo tašką per karjerą bei pelnė 258 JAV dolerius.

Ketvirtadienį lietuvis dar tęsė dvejetų varžybas. Ketvirtfinalyje P.Vaitiekūnas su slovaku Tomašu Laniku 6:3, 4:6, [10:7] nugalėjo graikus Ioannį Kountourakį ir Alexandrą Skorilą. Lietuvis su slovaku jau užsitikrino 324 JAV dolerius ir po 4 ATP dvejetų reitingo taškus. Pusfinalyje jų lauks antra pagal skirstymą turnyro pora – britai Charlesas Broomas ir Henry Pattenas.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Heraklione prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.