Iš UFC atleistas K.Lee pratrūko ir pasakė, kas šioje situacijoje buvo blogiausia (1)

2021.12.02 11:00
Kevinas Lee | „Stop“ kadras

Kevinas Lee | „Stop“ kadras

 Antradienį buvo pranešta, kad buvęs pretendentas į UFC laikiną lengvo svorio kategorijos čempiono titulą Kevinas Lee (18-7) yra atleistas iš UFC organizacijos.

K.Lee nuo 2017 m. spalio mėn. per paskutiniąsias septynias kovas pralaimėjo net penkis kartus. Vienintelės jo pergalės buvo iškovotos prieš Edsoną Barbozą ir Gregorą Gillespie.

Po to, kai sužinojo apie atleidimą, K.Lee užplūdo emocijų banga, bet sunkiausia buvo nuryti tą karčia piliulę supratus, kaip neasmeniškai tai buvo pateikta. K.Lee tiesiog sulaukė el. laiško iš vieno UFC koordinatoriaus, o ne iš UFC prezidento Dana White‘o ar vieno vadovų Hunterio Campbello.

„Tai buvo viena nesmagiausių dalių“, - „The MMA Hour“ laidoje kalbėjo K.Lee. „Negavau apie tai tinkamo pranešimo ir nesulaukiau jokio skambučio.

Iš pradžių buvau šiek tiek šokiruotas. Tikrai nesupratau, kas čia vyksta. Kai tik pasikalbėjau su vadybininku, supratau, kad tai oficialu. Esu šiek tiek įpykęs ir apgėdintas ir man tai neatrodo prasminga“.

Kadangi be to el. laiško daugiau niekas su juo nesusisiekė, todėl galiausiai jis pats paskambino H.Campbellui telefonu.

„Jis mane tiesiog pavaišino nesąmonėmis“, - kalbėjo K.Lee. „Bet daugiau nieko aš ir negavau. Aš pats radau jo numerį, pats susisiekiau. Tai mane labiausiai ir užknisa. Kai mes esame UFC, mes kovojame tik dėl pagarbos sau. Kai žmonės išgirsta tą pavadinimą, jie gerbia, kad tu esi UFC kovotojas. Mes to nedarome dėl pinigų. Šiame šūde nėra daug šlovės.

Aš visą tai dariau dėl jūsų (UFC, - aut. past.). Stačiau save ir savo kūną ant linijos tam, kad pabaigčiau su alkoholio ir mokesčių problemomis, o jūs dar atimate ir pagarbą iš manęs? Na, gerai, aš čia ir sustosiu“

K.Lee nenorėjo daug spekuliuoti dėl atleidimo priežasčių, tačiau tikino, kad tai nebuvo tik dėl pasirodymų narve. Jis jautė, kad jo vadybinė kompanija CAA („Creative Artist Agency“) yra talentų agentūros „Endeavor“, kuri priklauso UFC, konkurentė. O UFC ir kito CAA kovotojo Franciso Ngannou santykiai galėjo prie to prisidėti.

„Aš tiesiog žinau, kad tai nebuvo tik dėl kovų. Žinau, kad tai buvo daugiau nei mano kovų įgūdžiai ir žinau, kad tai buvo daugiau nei tai, kas matoma paviršiuje“, - sakė K.Lee.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų