5 kartus daugiau smūgių atlikęs PSG klubas nesugebėjo pralaužti „Nice“ gynybos VIDEO (6)

2021.12.01 23:59
Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Prancūzijos „Ligue 1 “ čempionato rungtynės tarp Paryžiaus „Saint – Germain“ ir „Nice“ komandų baigėsi be įvarčių 0 – 0.

Kasperas Dolbergas 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Gianluigi Donnarumma.

Kylianas Mbappe 27-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Achrafas Hakimi pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Lionelio Messi perdavimo sulaukęs K.Mbappe 65-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

Sek 08-14 Lorient 14 : 00 Lyon
Sek 08-14 Troyes 16 : 00 Toulouse
Sek 08-14 Ajaccio 16 : 00 Lens
Sek 08-14 Reims 16 : 00 Clermont
Sek 08-14 Auxerre 16 : 00 Angers
Sek 08-14 Nice 18 : 05 Strasbourg
Sek 08-14 Brest 21 : 45 Marseille
Pen 08-19 Lyon 22 : 00 Troyes