L.Messi nesitaikstė su „France Football“ direktoriaus akibrokštu: neleido patraukti žmonos iš kadro fotogalerija + VIDEO (17)

2021.12.01 21:42
Lionelio Messi šeima | Scanpix nuotr.

Lionelio Messi šeima | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi neseniai net 7-ą kartą karjeroje laimėjo „Ballon d‘Or“ trofėjų ir pasiekė rekordą, kuris dar ilgai nebus pagerintas.

L.Messi į apdovanojimų ceremoniją atvyko kartu su žmona Antonela bei trimis sūnumis – Thiago, Mateo ir Ciro. L.Messi sūnus ant raudonojo kilimo pasirodė vilkėdami to paties stiliaus kostiumus kaip ir jų tėvas. Tai pastebėjęs „France Football“ direktorius liepė Antonelai pasitraukti toliau nuo kitų šeimos narių, kad fotografai galėtų užfiksuoti L.Messi su jo trimis sūnumis.

Antonela jau buvo pradėjusi eiti tolyn, L.Messi netrukus ją sustabdė. Futbolininkui direktoriaus akibrokštas nepavyko, tad L.Messi pakvietė žmoną grįžti atgal ir visa šeima toliau buvo viename kadre.

L.Messi su Antonela susipažino dar vaikystėje, mat ji buvo geriausio L.Messi vaikystės draugo pusseserė. 2008 m. tarp jų užsimezgė romanas, o jų vestuvės įvyko 2017 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų