R.Lewandowskiui pirmą vietą skyręs „France Football“ redaktorius neatmeta galimybės, kad lenkas gaus „Ballon d‘Or“ trofėjų už 2020 m. (2)

2021.12.01 21:30
Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

 Po to, kai Lionelis Messi „Ballon d‘Or“ rinkimuose aplenkė Robertą Lewandowskį ir iškovojo rekordinį titulą, kilo nemenkas pasipiktinimas. Net ir „France Football“ redaktorius Pascalis Ferre pripažino, kad R.Lewandowskiui skyrė pirmą vietą, bei pridėjo, kad lenkas dar gali sulaukti įvertinimo.

„Rinkimai yra paremti demokratine sistema. Turime 170 komisijos narių ir jie nusprendė, kad Messi šiemet – geriausias. Aš pats Messi pirmos vietos nedaviau. Pirmą poziciją skyriau Lewandowskiui. Nepaisant to, manau, kad ir Messi šiemet nusipelnė „Ballon d‘Or“, - sakė P.Ferre.

L.Messi savo kalboje pažymėjo, kad R.Lewandowskis 2020 m. tikrai būtų gavęs „Ballon d‘Or“ trofėjų, jei rinkimai nebūtų buvę atšaukti dėl covid-19 pandemijos. P.Ferre pripažino, kad lenkas vis dar gali sulaukti įvertinimo dėl savo nuostabaus sezono.

„Tai, ką Messi pasakė apie Lewandowskį, buvo labai protinga ir gražu. Nemanau, kad greitai priimsime sprendimą, bet privalome pagalvoti apie tokį variantą. Negalime garantuoti, kad Lewandowskis pernai būtų laimėjęs „Ballon d‘Or“, nes balsavimas nevyko, tačiau, sąžiningai kalbant, jo šansai buvo didžiuliai“, - pridėjo P.Ferre.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų