Taisykles pažeidę „Heat“ ir „Bulls“ neteko antrojo rato šaukimų

2021.12.01 21:02
Kyle'as Lowry | Scanpix nuotr.

Kyle'as Lowry | Scanpix nuotr.

 Majamio „Heat“ ir Čikagos „Bulls“ komandos sulaukė NBA lygos bausmės. Ji buvo skirta šiems klubams pažeidus lygos taisykles viliojant krepšininkus praėjusią vasarą, tiksliau Kyle‘ą Lowry ir Lonzo Ballą.

Abi komandos neteks po vieną antrojo rato šaukimą NBA naujokų biržoje.

Nėra paslaptis, kad ekipos su žaidėjų agentais kalbas užmezga dar prieš oficialią laisvųjų agentų rinkos pradžią, tačiau šie K.Lowry ir L.Ballo sandoriai buvo sudėtingesni, nes abu žaidėjai pirmiau turėjo pratęsti sutartis, o tik vėliau buvo išmainyti. Šie susitarimai buvo paskelbti vos tik atsivėrus laisvųjų agentų rinkai ir tai sukėlė didelį įtarimą.

Kadangi abu nubausti NBA klubai noriai bendradarbiavo tyrime, jiems bausmės nebuvo pačios griežčiausios.

Panaši situacija įvyko pernai, kai Milvokio „Bucks“ viliojo Bogdaną Bogdanovičių dar prieš laisvųjų agentų rinkos pradžią. Galiausiai, krepšininkas persikėlė į Atlantos „Hawks“ gretas. Tai Milvokio komandai užtraukė taip pat antrojo rato šaukimo praradimą naujokų biržoje.

Kitos dvi komandos, bendradarbiavusios su „Bulls“ ir „Heat“ – Naujojo Orleano „Pelicans“ bei Toronto „Raptors“ – nuo bausmių išsisuko.

„Pelicans“ už L.Ballą iš „Bulls“ gavo Tomašą Satoransky, Garrettą Temple‘ą ir antrojo rato šaukimą. Tuo tarpu K.Lowry į Majamį išsiuntusi „Raptors“ komanda mainais sulaukė Gorano Dragičiaus ir Preciouso Achiuwos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų