FutbolasLT_S01E07: nustebinę ir nuvylę A lygoje, pinigai nekvepia, MVP Nauris bei aštrus T.Ražanauskas VIDEO (7)

2021.12.01 13:28
FutbolasLT tinklalaidės stop kadras | Stop kadras

FutbolasLT tinklalaidės stop kadras | Stop kadras

Septintajame tinklalaidės "Futbolas.lt" epizode Aurimas Budraitis, Nerijus Kesminas ir Evaldas Gelumbauskas iš širdies pasveikino su nejubiliejiniu gimtadieniu didelį futbolo mylėtoją Rimvydą Čekavičių ir tradiciškai pasidalino mintimis apie pozityvius praėjusios savaitės futbolo įvykius: kažkam tai – afterpartis po Antrosios Futbolo Konferencijos, kažkam – eilinė „Ateities“ vaikų pergalė prieš Turino „Juventus”, o kvizmasteriui N.Kesminui – dramatiška „Bangos“ ir „Dainavos“ kova dėl išlikimo A lygoje.

Daugiausiai dėmesio buvo skirta Lietuvos čempionato finišui ir auksinėms Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų emocijoms bei apkartusiai „Dainavos“ pergalei Marijampolėje. Ant aštraus pokalbio ašmenų buvo iškviestas Alytaus komandos vyr.treneris Tomas Ražanauskas, o po to paprastąja balsų dauguma nuspręsta, kad „Dainava“ ir kitais metais žais A lygoje. Tiesa, CBbet su tuo nesutiko, bet juk sprendžia ne jie.

Tęsiant A lygos team, „FutbolasLT“ kolektyvas savo nuožiūra atrinko visų čempionato komandų nusivylimus bei džiaugsmus ir smagiu skambučiu pasveikino sportas.lt ir „Sveiks Valio“ rinkimuose geriausiu A lygos futbolininku – lietuviu išrinktą Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ puolėją Naurį Petkevičių.

Neliko nepastebėta ir kontraversiška Vilniaus miesto pinigų dalybos aukšto meistriškumo sporto klubams istorija. Savivaldybės specialistai nusprendė, kad 2022-2024 metais 3,15 mln. eurų bus skirta šalies čempionui Vilniaus „Žalgiriui“, o 226 tūkst. – moterų A lygoje šiais metais debiutavusiai ir penktą vietą užėmusiai FK „Vilnius“ moterų komandai. Be paramos liko Vilniaus „Riteriai“, FK „Viltis“ ir šalies vicečempionė MFA „Žalgiris“ komanda. Visgi, jei dėl „Riterių“ ir „Vilties“ miesto pinigų skirstytojų sprendimas nenustebino, tai moterų futbolo pinigų dalybų pagrįstumas kelia rimtų abejonių. Savo abejones tinklalaidėje išsakė ir MFA „Žalgiris“ steigėjas Svajūnas Stravinskas, užsiminęs, kad ši istorija gali persikelti ir į teismus.

Finaliniu tinklalaidės akordu tapo tradicinis klausimų ir atsakymų raundas, kurių metu ėmė ir paaiškėjo geriausias „FutbolasLT“ tinklalaidės futbolininkas!

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų