Nemalonų žaidimą kartu su S.Williams prisiminęs N.Kyrgiosas: „6 mėnesius nematęs merginos į kortą eidavau seksualiai susijaudinęs“ fotogalerijos (1)

2021.12.01 12:14
Nickas Kyrgiosas ir Chiara Passari | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Nickas Kyrgiosas ir Chiara Passari | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 26-erių australas Nickas Kyrgiosas (ATP-93) „No Boundaries Show“ tinklalaidėje paaiškino, kodėl tenisas, jo nuomone, yra sunkiausias sportas pasaulyje.

„Pamenu, kaip turėjau palikti merginą 6 mėnesiams ir išvykti į turnyrus, vykstančius visame pasaulyje. Tuo metu kažkaip bandai demonstruoti geriausią sportinę formą, bet tau pradeda trūkti artimo žmogaus. Darosi sunku tiek fiziškai, tiek emociškai. Galiausiai pradeda trūkti ir intymumo. Neretai eidavau į kortą seksualiai susijaudinęs, o tada žaisti būdavo labai sunku. Kad ir kokį darbą dirbtum, toks ilgas laiko tarpas be mylimo žmogaus negali neatsiliepti neigiamai. Girdėjau, kaip australietiško futbolo žaidėjai skundžiasi, kad mėnesį turės pagyventi „burbule“. Pasiklausiu tokių kalbų ir pagalvoju – „žmogau, aš 7 mėnesius per metus praleidžiu užsienyje ir kiekvieną savaitę būnu kitame mieste“. Dėl šios priežasties tenisas yra pats sunkiausias sportas. Psichologiškai viską atlaikyti labai sunku, o kur dar milžiniškas fizinis krūvis. Turi būti žvėris, kad viską atlaikytum. Kokioje dar sporto šakoje reikia žaisti 7 kartus per 2 savaites po 3 ir daugiau valandų? Kitur nieko panašaus nėra. Manau, kad dėl viso to man ir „nuvažiavo“ stogas“, - svarstė N.Kyrgiosas.

Australas taip pat atskleidė, kad mišrių dvejetų turnyre kartą dalyvavo kartu su JAV teniso legenda Serena Williams. N.Kyrgiosas pareiškė, kad jam tai buvo labai nemaloni patirtis.

„Teko būti kartu su Serena – žaidėme mišrių dvejetų turnyre. Man tai buvo pati nemaloniausia patirtis. Ji korte bandė padaryti viską viena, nors aš maniau, kad esu geresnis žaidėjas už ją“, - pridėjo australas.

N.Kyrgiosas anksčiau draugavo su tenisininkėmis Anna Kalinskaja ir Ajla Tomljanovič, bet jų romanai greitai baigėsi. Pastaruoju metu australas buvo siejamas su modeliu Chiara Passari.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų