Griežta „Man Utd“ trenerio R.Rangnicko metodika: uždraus C.Ronaldo važiuoti į treniruotes prabangiais automobiliais? (17)

2021.12.01 12:11
Cristiano Ronaldo | Instagram.com nuotr

Cristiano Ronaldo | Instagram.com nuotr

Vienas geriausių visų laikų futbolininkų Cristiano Ronaldo garsėja savo didele prabangių automobilių kolekcija. Visgi Portugalijos žvaigždei gali būti uždrausta atvykti į „Manchester United“ treniruočių bazę prabangiomis transporto priemonėmis.

„Raudonųjų velnių“ naujasis treneris Ralfas Rangnickas taiko griežtus darbo metodus, nesvarbu, kurioje komandoje dirbtų, sprendžiant tiek aikštėje, tiek už jos ribų susijusius klausimus.

Pranešama, jog R.Rangnickas dirbdamas „RB Leipzig“ leido savo žaidėjams atvykti į klubo patalpas tik įmonės automobiliais. „Mirror“ teigia, jog ši politika gali būti pritaikyta ir „Man Utd“ komandoje.

C.Ronaldo turi įspūdingą, daugiau nei 20 milijonų eurų vertės automobilių kolekciją, įskaitant „Ferrari“, „Lamborghini“ ir visai neseniai įsigytą 300 tūkstančių eurų kainavusį „Bentley“.

Ankstesni portugalo treneriai suteikdavo jam daugiau laisvės tiek aikštėje, tiek už jos ribų dėl žvaigždės statuso ir svarbos jo komandoms. Visgi R.Rangnickas iki šiol nedarė išimčių nei vienam savo vadovaujamos ekipos žaidėjams, o tai gali sukelti tarp jo ir C.Ronaldo įtampą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų