Futbolo žurnalistei per sėdmenis pliaukštelėjęs sirgalius gali atsidurti kalėjime: „Taip elgtis negalima“ fotogalerija + VIDEO (12)

2021.11.30 22:32
Greta Beccaglia | Instagram.com nuotr

Greta Beccaglia | Instagram.com nuotr

 Italijos futbolo žurnalistė Greta Beccaglia praėjusį savaitgalį rengė reportažą apie Italijos „Serie A“ lygos rungtynes, kuriose „Empoli“ namie 2:1 nugalėjo „Fiorentiną“. Tiesioginio eterio metu vienas iš sirgalių spjovė sau į delną, o tada pliaukštelėjo žurnalistei per sėdmenis.

„Atsiprašau, bet taip elgtis negalima“, - tiesioginiame eteryje ištarė G.Beccaglia, tęsusi savo darbą ir užbaigusi reportažą.

„Iš pradžių jis spjovė sau į delną, o tada stipriai trenkė man per sėdmenis. Buvo ir antras vyriškis, kuris bandė padaryti tą patį, tik kamera jo nenufilmavo. Po šio įvykio visą naktį negalėjau užmigti“, - „Corriere della Serra“ pasakojo G.Beccaglia.

Moteris taip pat pranešė, kad kreipėsi į policiją dėl priekabiavimo. Vyro, kuris buvo nufilmuotas tiesioginio eterio metu, tapatybė jau išaiškinta. „The Telegraph“ pažymi, kad šiam sirgaliui gresia iki 3 metų laisvės atėmimo bausmė.

Simboliška tai, kad „Serie A“ futbolininkai kaip tik praėjusią savaitę raudonai išsidažė veidus, taip išreikšdami palaikymą moterims, kurios tampa vyrų priekabiavimo aukomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų