Skandalas tęsiasi: „Juventus“ gali prarasti titulą ir būti išmestas į „Serie B“ (2)

2021.11.30 21:26
Turino „Juventus“ | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ | Scanpix nuotr.

 Legendiniam Italijos futbolo klubui Turino „Juventus“ gresia rimti nemalonumai dėl galimo finansinių dokumentų klastojimo. Praėjusį penktadienį „Juventus“ klubo būstinėse Turine ir Milane buvo atliktos kratos po to, kai kilo įtarimų, kad klubas gali būti įsivėlęs į juodosios buhalterijos skandalą. Kratų metu konfiskuoti įvairūs finansiniai dokumentai 2019-2021 m. laikotarpiu.

Teigiama, kad nemalonumai gresia „Juventus“ klubui ir 6 asmenims, tarp kurių – klubo prezidentas Andrea Agnelli bei viceprezidentas Pavelas Nedvedas. Tarp įtariamųjų atsidūrė ir buvęs „Juventus“ sporto direktorius Fabio Paratici. „Gazzetta dello Sport“ skelbia, kad įtarimų kelia net 42 žaidėjų perėjimai pastaruoju laikotarpiu. Tarp jų – Miralemo Pjaničiaus, Arthuro, Danilo ir Joao Cancelo. Įtariama, kad dalis finansinių dokumentų galėjo būti suklastota.

CODACONS grupės, atsakingos už Italijos vartotojų teisių gynimą, prezidento pareigas einantis Marco Donzelli patikino, kad situacija yra labai rimta. Iš „Juventus“ gali būti atimtas čempiono titulas, o klubas gali būti išmestas į „Serie B“.

„Įtarimai yra labai rimti. Patys žinote, kad pastaruoju metu „Juventus“ buvo dominuojanti jėga Italijos futbole. Jei bus įrodyta, kad jie pranašumą prieš kitus klubus galėjo įgyti klastodami dokumentus ir pažeisdami sąžiningos konkurencijos principus, tuomet bus imtasi atsakomųjų veiksmų. Mes kalbame ne tik apie atskirų asmenų atsakomybę, nuo bausmės tada neišsisuktų ir pats klubas. Tam, kad apgintume tūkstančių futbolo fanų teises, kreiptumėmės į prokuratūrą su prašymu išmesti „Juventus“ į „Serie B“ ir atimti iš jų titulus, laimėtus tuo laikotarpiu, kai galimai buvo klastojami dokumentai“, - sakė M.Donzelli.

„Juventus“ kartą jau buvo išmestas į „Serie B“ po 2006 m. kilusio „Calciopoli“ skandalo, kai tuometinis „Juventus“ generalinis direktorius Luciano Moggi buvo apkaltintas daroma įtaka teisėjams ir jų skirstytojams.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų