Kovoje be pirštinių rimtai sužeista R.Ostovich atsivėrė: „Viskas dėl pinigų, kovodama MMA vos nebankrutavau“ fotogalerija + VIDEO (3)

2021.11.29 22:08
Rachael Ostovich | Instagram.com nuotr

Rachael Ostovich | Instagram.com nuotr

 Daugiau nei 800 tūkst. sekėjų „instagram“ tinkle turinti Rachael Ostovich populiarumu skųstis tikrai neturėtų, bet pinigus pragyvenimui kol kas uždirba vienoje brutaliausių kovinio sporto organizacijų – BKFC.

Prastus rezultatus UFC demonstravusi R.Ostovich šiemet persikėlė į kovas be pirštinių ir įveikė kitą buvusią UFC narę Paige VanZant. 30-metė R.Ostovich, kalbėdama su „MMA Junkie“, pripažino, kad tokį žingsnį padarė tik dėl pinigų, nes žala BKFC kovose patiriama daug rimtesnė nei MMA narve.

„Po kovos su Paige turėjau gydytis ne vieną traumą. Jausmas buvo tikrai kitoks, nei po MMA kovos. Sužeidimai čia daug rimtesni, pati tai patyriau. 10 metų koviausi MMA, tačiau užteko vienos kovos be pirštinių, kad mano rankos būtų sumaitotos. Du mėnesius po kovos net negalėjau smūgiuoti. Nesuprantu, kaip kitos merginos BKFC sugeba kovoti taip dažnai. Aišku, mano smūgiai labai stiprūs. Mane žmonės įspėjo, kad be pirštinių nesmūgiuočiau visa jėga, nes galiu pati susilaužyti ranką, bet aš jų neklausiu. Kovose nuolat atiduodu visą save. Tiesiog vėliau reikia taikytis su tokio kovos stiliaus pasekmėmis. Stipriai susižeidžiau ir nosį, akis – kurį laiką negalėjau jų net priliesti. Žala buvo tikrai didelė“, - pasakojo R.Ostovich.

Amerikietė patikino, kad kovinis sportas – ne juokas, todėl ji nori už kiekvieną kovą gauti kuo didesnį uždarbį, nes pati supranta, kuo rizikuoja: „Dabar pinigai yra esminis faktorius. Kova turi būti verta laiko, kurį jai skiriu. Mačiau, kaip kovotojai rimtai nukentėdavo ar net rizikuodavo savo gyvybe. Turiu uždirbti užtektinai pinigų, kol dar galiu tai daryti. Turiu vaiką, gyvenu Havajuose. Ten viskas labai brangu. BKFC man moka daugiau, nei kada nors gaudavau MMA kovose. Vis dar gaunu pasiūlymų iš MMA organizacijų, bet galiausiai dabar viskas susiveda į pinigus ir mes deramės su BKFC dėl dar vienos kovos. Neatsisakyčiau grįžti į MMA, tačiau BKFC kol kas moka didesnius pinigus. MMA praleidau daug metų ir vos nebankrutavau ten kovodama“.

R.Ostovich pridėjo, kad į ringą norėtų grįžti 2022 m. sausį arba vasarį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų